0 800 30 11 77
Звернулася по допомогу до Позняк Наталії Вікторівни з болем у вусі, який турбував 1,5 тижні. Візит до двох попередніх ЛОРів нічого не дав. Наталія Вікторівна дуже приємний лікар, уважно вислухала, провела огляд і призначила лікування, від якого відразу стало легше. Побільше б таких кваліфікованих лікарів!
Ірина
Дніпро, 13.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Дякуємо за добрі слова на адресу нашого фахівця. Нам приємно, що надана медична допомога лікарем Позняк Н.В. принесла бажаний результат, і Ви задоволені лікуванням. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зверталася неодноразово до фахівців клініки - практично завжди залишалася задоволена (за рідкісним винятком). Персонал привітний, доктора висококваліфіковані. Але особливо приємно була здивована після звернення в доктору-отоларинголога Наталії Вікторівні Позняк. З моєю проблемою потрібно було відвідати кабінет не один раз, і кожного разу виходила від доктора із захопленням - мало того, що полегшення настало практично відразу, було призначено правильне лікування, але ще і неймовірно приємний доктор, яка все толково, доступно все розповіла, відповіла на всі питання. Дуже переживала за моє самопочуття. Побільше б таких лікарів !!!! Спасибі їй величезне !!!
Алла
Дніпро, 04.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Алло. Дякуємо за Ваш відгук і теплі слова на адресу нашого фахівця. Щиро раді, що лікування в умовах "ОН Клінік Дніпро" було ефективним для Вас. Комфорт і сучасний підхід до лікування - наші основні принципи для надання медичної допомоги пацієнтам. Для цього створені всі умови як на діагностичному, так і на лікувальному етапі. Для нас дуже важливо отримувати відгуки від наших пацієнтів, адже кожен відгук допомагає покращувати і коригувати роботу клініки і фахівців. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Приводила до Позняк Наталії Вікторівні маму з певною проблемою. Дуже сподобався лікар і як фахівець і просто як людина) Уважно вислухала всі скарги мами. А їй, на хвилиночку, 74 роки! Оглянула. Розібралася у всьому. Пояснила. Призначила компетентне лікування. Рідко такі уважні лікарі зустрічаються! Дякую Вам величезне, Наталія Вікторівна!
Ілона
Дніпро, 18.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ілона. Ми розуміємо, наскільки важливим є позитивний емоційний зв'язок між пацієнтом і лікарем, а також комфортна атмосфера в цілому. Тому у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Дякуємо вам за добрі слова про нашого лікаря Позняк Наталію Вікторівну. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку, лікарю Позняк Наталії Вікторівні. Приходжу на прийом неодноразово, лікар завжди уважно вислухає, проведе огляд і призначить правильне лікування. Наталія Вікторівна дійсно професіонал своєї справи. Дякую вам за вашу працю. Успіхів вам і здоров'я.
Юлія
Дніпро, 29.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юлія. Дякуємо за розгорнутий відгук. Ми розуміємо, наскільки важливою є для пацієнта позитивна емоційний зв'язок з лікуючим лікарем. Також раді, що наш фахівець Позняк Наталія Вікторівна змогла виправдати Вашу довіру. Зворотній зв'язок від наших пацієнтів дає нам можливість щодня вдосконалювати якість медичного обслуговування і створювати максимально комфортні умови. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Другий раз спостерігаюся у доктора Позняк Н.В. з діагнозом "отит гострий". Лікування, призначене лікарем в максимальні строки знімає гострий біль. Подобається уважне ставлення Н.В. і її асистентки. Лікар завжди делікатна в процедурах, навіть якщо вони больові; завжди цікавиться моїм станом і реакціями на процедури (чи не гарячий щуп, не крутитися голова і т.д ..) Прийомом завжди задоволена (їду до Н.В. з Лівого берега :)) Спасибі.
Юлія
Дніпро, 28.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юлія. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Лікар Позняк Наталія Вікторівна зарекомендував себе не тільки як професіонал у своїй галузі, а й як уважний лікар з високими людськими якостями. Дякуємо за залишений відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибо лору Позняк Наталье Викторовне за то, что вылечила. Обращалась к ней с проблемой с ушами и носом. Врач очень грамотная и вежливая.
Людмила
Дніпро, 22.12.2020
Оцінка:
Висловлюю свою подяку Позняк Наталії Вікторівні! Доводилося звертатися неодноразово, і завжди залишалася задоволена прийомом. Дуже уважний, спокійний лікар. Без зайвої паніки, відповідає на всі питання, рекомендує по суті ... дуже професійно!
Ганна
Дніпро, 15.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ганна. Дякую за позитивний відгук. Наші лікарі комплексно підходять до діагностики та лікування пацієнтів, беручи до уваги індивідуальні особливості кожного. Також в розпорядженні наших фахівців перебуває потужна матеріально-технічна база. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Два рази в різний час і з різних причин був на прийомі у Позняк Наталії Вікторівни. У перший раз, після обстеження, був направлений до іншого лікаря і дуже своєчасно, так як в результаті лікування значно зросла якість життя. Вдруге Наталія Вікторівна лікувала мене вже за своїм профілем, швидко і ефективно. За що я їй дуже вдячний. Уважний, висококваліфікований фахівець, кабінет обладнаний на відмінно, що дозволяє ставити правильний діагноз і лікувати в найкоротші терміни. Спасибі вам Наталія Вікторівна!
Андрій
Дніпро, 22.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Андрій. Згодні з Вами, наші лікарі комплексно підходять до діагностики та лікування пацієнтів, беручи до уваги індивідуальні особливості кожного. Також в розпорядженні наших фахівців перебуває потужна матеріально-технічна база. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в нашу клініку. Дякуємо за відгук і будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
В клініку потрапили за рекомендацією, так як хотіли отримати ще один висновок про стан здоров'я та необхідність оперативного втручання. Завдяки Позняк Н.В. ми зрозуміли, що операція з видалення аденоїдів і відкачування рідини у вухах після непотрібна. Ми ще на лікуванні, але результат одужання у нас йде і ми щасливі, що нашу дитину різати не будуть (для нас це так виглядає). Спасибі за професіоналізм.
Єва
Дніпро, 14.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Єва. Звертатися в клініку за рекомендаціями - давно перевірений спосіб отримати якісну медичну допомогу. Ми раді, що звернення до нашого фахівця було ефективним і результативним для Вас, а також Ви спостерігаєте позитивну динаміку лікування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудовий лікар Наталія Вікторівна Позняк яка відповідально підходить до своєї роботи і допомагає вилікуватися від недуг. Пройшли з нею шлях лікування хрон. тонзиліту. Звернулася до неї коли захворіла ще в Естонії, лікар призначила аналізи відразу ж які визначили хворобу, були і таблетки і промивання мигдалин. Відразу думала що промивання це боляче, жахливо і неприємно, що не все таке страшне як його описують. Крутий і професійний підхід лікаря і нічого не страшно. Спасибі велике вам!!!
Анастасія
Дніпро, 06.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анастасія. Згодні з Вами, своєчасне звернення до фахівця є запорукою ефективної діагностики та лікування. Ми раді, що під наглядом нашого фахівця Наталії Вікторівни Позняк, Ви змогли позбутися від неприємної проблеми і залишилися задоволені результатом. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своїми враженнями про перебування в стінах «ОН Клінік Дніпро». Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.