Logo
0 800 30 11 77
Вчора був на прийомі в Олександри В'ячеславівни)))) Мало того що ця лікарка дуже красива 😌 так ще вона дуже уважна, руки золоті і дуже ніжні 😇 все досить зрозуміло і грамотно пояснила, зробила 🤗 Спасибі велике за допомогу, якщо знадобиться допомога тепер знаю до кого звернутися🫶
Дмитро
Дніпро, 10.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитре. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені спілкуванням з фахівцем та результатом звернення до нашого лікаря Ніколенко Олександри В'ячеславівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Якщо тільки від присутності лікаря пацієнту краще, то це високий рівень спеціаліста. У Олександри В’ячеславові це виходить. Чого коштує тільки погляд крізь окуляри... P.S. та ще вона дуже стильна :)
Олександр
Дніпро, 12.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Щиро вдячні за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Ніколенко Олександри В'ячеславівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар дуже чемний та компетентний в усіх питаннях. Дуже вдячний.
Дмитрий
Дніпро, 28.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитре. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася по допомогу до Позняк Наталії Вікторівни з болем у вусі, який турбував 1,5 тижні. Візит до двох попередніх ЛОРів нічого не дав. Наталія Вікторівна дуже приємний лікар, уважно вислухала, провела огляд і призначила лікування, від якого відразу стало легше. Побільше б таких кваліфікованих лікарів!
Ірина
Дніпро, 13.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Дякуємо за добрі слова на адресу нашого фахівця. Нам приємно, що надана медична допомога лікарем Позняк Н.В. принесла бажаний результат, і Ви задоволені лікуванням. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зверталася неодноразово до фахівців клініки - практично завжди залишалася задоволена (за рідкісним винятком). Персонал привітний, доктора висококваліфіковані. Але особливо приємно була здивована після звернення в доктору-отоларинголога Наталії Вікторівні Позняк. З моєю проблемою потрібно було відвідати кабінет не один раз, і кожного разу виходила від доктора із захопленням - мало того, що полегшення настало практично відразу, було призначено правильне лікування, але ще і неймовірно приємний доктор, яка все толково, доступно все розповіла, відповіла на всі питання. Дуже переживала за моє самопочуття. Побільше б таких лікарів !!!! Спасибі їй величезне !!!
Алла
Дніпро, 04.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Алло. Дякуємо за Ваш відгук і теплі слова на адресу нашого фахівця. Щиро раді, що лікування в умовах "ОН Клінік Дніпро" було ефективним для Вас. Комфорт і сучасний підхід до лікування - наші основні принципи для надання медичної допомоги пацієнтам. Для цього створені всі умови як на діагностичному, так і на лікувальному етапі. Для нас дуже важливо отримувати відгуки від наших пацієнтів, адже кожен відгук допомагає покращувати і коригувати роботу клініки і фахівців. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Приводила до Позняк Наталії Вікторівні маму з певною проблемою. Дуже сподобався лікар і як фахівець і просто як людина) Уважно вислухала всі скарги мами. А їй, на хвилиночку, 74 роки! Оглянула. Розібралася у всьому. Пояснила. Призначила компетентне лікування. Рідко такі уважні лікарі зустрічаються! Дякую Вам величезне, Наталія Вікторівна!
Ілона
Дніпро, 18.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ілона. Ми розуміємо, наскільки важливим є позитивний емоційний зв'язок між пацієнтом і лікарем, а також комфортна атмосфера в цілому. Тому у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Дякуємо вам за добрі слова про нашого лікаря Позняк Наталію Вікторівну. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку, лікарю Позняк Наталії Вікторівні. Приходжу на прийом неодноразово, лікар завжди уважно вислухає, проведе огляд і призначить правильне лікування. Наталія Вікторівна дійсно професіонал своєї справи. Дякую вам за вашу працю. Успіхів вам і здоров'я.
Юлія
Дніпро, 29.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юлія. Дякуємо за розгорнутий відгук. Ми розуміємо, наскільки важливою є для пацієнта позитивна емоційний зв'язок з лікуючим лікарем. Також раді, що наш фахівець Позняк Наталія Вікторівна змогла виправдати Вашу довіру. Зворотній зв'язок від наших пацієнтів дає нам можливість щодня вдосконалювати якість медичного обслуговування і створювати максимально комфортні умови. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Другий раз спостерігаюся у доктора Позняк Н.В. з діагнозом "отит гострий". Лікування, призначене лікарем в максимальні строки знімає гострий біль. Подобається уважне ставлення Н.В. і її асистентки. Лікар завжди делікатна в процедурах, навіть якщо вони больові; завжди цікавиться моїм станом і реакціями на процедури (чи не гарячий щуп, не крутитися голова і т.д ..) Прийомом завжди задоволена (їду до Н.В. з Лівого берега :)) Спасибі.
Юлія
Дніпро, 28.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юлія. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Лікар Позняк Наталія Вікторівна зарекомендував себе не тільки як професіонал у своїй галузі, а й як уважний лікар з високими людськими якостями. Дякуємо за залишений відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибо лору Позняк Наталье Викторовне за то, что вылечила. Обращалась к ней с проблемой с ушами и носом. Врач очень грамотная и вежливая.
Людмила
Дніпро, 22.12.2020
Оцінка:
Висловлюю свою подяку Позняк Наталії Вікторівні! Доводилося звертатися неодноразово, і завжди залишалася задоволена прийомом. Дуже уважний, спокійний лікар. Без зайвої паніки, відповідає на всі питання, рекомендує по суті ... дуже професійно!
Ганна
Дніпро, 15.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ганна. Дякую за позитивний відгук. Наші лікарі комплексно підходять до діагностики та лікування пацієнтів, беручи до уваги індивідуальні особливості кожного. Також в розпорядженні наших фахівців перебуває потужна матеріально-технічна база. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Два рази в різний час і з різних причин був на прийомі у Позняк Наталії Вікторівни. У перший раз, після обстеження, був направлений до іншого лікаря і дуже своєчасно, так як в результаті лікування значно зросла якість життя. Вдруге Наталія Вікторівна лікувала мене вже за своїм профілем, швидко і ефективно. За що я їй дуже вдячний. Уважний, висококваліфікований фахівець, кабінет обладнаний на відмінно, що дозволяє ставити правильний діагноз і лікувати в найкоротші терміни. Спасибі вам Наталія Вікторівна!
Андрій
Дніпро, 22.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Андрій. Згодні з Вами, наші лікарі комплексно підходять до діагностики та лікування пацієнтів, беручи до уваги індивідуальні особливості кожного. Також в розпорядженні наших фахівців перебуває потужна матеріально-технічна база. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в нашу клініку. Дякуємо за відгук і будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
В клініку потрапили за рекомендацією, так як хотіли отримати ще один висновок про стан здоров'я та необхідність оперативного втручання. Завдяки Позняк Н.В. ми зрозуміли, що операція з видалення аденоїдів і відкачування рідини у вухах після непотрібна. Ми ще на лікуванні, але результат одужання у нас йде і ми щасливі, що нашу дитину різати не будуть (для нас це так виглядає). Спасибі за професіоналізм.
Єва
Дніпро, 14.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Єва. Звертатися в клініку за рекомендаціями - давно перевірений спосіб отримати якісну медичну допомогу. Ми раді, що звернення до нашого фахівця було ефективним і результативним для Вас, а також Ви спостерігаєте позитивну динаміку лікування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.