Logo
0 800 30 11 77
...
Єфремова Надія
Дніпро, 25.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже якісна і професійна консультація. Виявили проблему з зором у дитини. Поставили діагноз. Надали лікування.
Наталя
Дніпро, 12.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталю. Щиро вдячні за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все було чудово. Привітний персонал, лікар приділив достатньо уваги.
Дмитро
Дніпро, 07.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитре. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася з сином до офтальмолога Оганезова Сюзанна. На правому оці халязіон, дві великі шишки. Лікар запропонувала видалити (3000 грн) погодилися. Через 10 днів повинно пройти повністю, АЛЕ на жаль....шишки зменшилися, але залишилися. Звернулися до іншого фахівця, НЕ ЯКІСНО ВИЧИСТИЛИ. Дуже не задоволена роботою. НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
Тетяна
Дніпро, 28.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що у клініці не проводиться хірургічне видалення такої патології. Запропонований метод лікування грунтується на поступовому розсмоктуванні утворень під дією препарату. Для контролю лікування в динаміці лікар призначав повторний візит. Якщо пацієнт не з'являється на рекомендований візит, то лікар не має можливості оцінити хід лікування. Ми завжди акцентуємо нашим пацієнтам - виконувати всі рекомендації і своєчасно повідомляти лікаря про зміни в стані здоров'я. Для цього в нас контактний центр працює цілодобово. Ми очікуємо пацієнта на контрольному огляді згідно попереднього запису. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обратилась с сыном к офтальмологу Оганезова Сюзанна. На правом глазу халязион, две большие шишки. Врач предложила удалить (3000 грн) согласились. Через 10 дней должно пройти полностью, НО к сожалению....шишки уменьшились, но остались.Обратились к другому специалисту, НЕ КАЧЕСТВЕННО ВЫЧЕСТИЛИ. Очень не довольна работой.НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
Татьяна
Дніпро, 28.04.2023
Оцінка:
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.