Відгук від Надія 04.09.2021

Перед тим, як написати відгук, напишу свою маленьку історію. Мені 30 років, молода, енергійна. І тут... виникла проблема по проктології, геморой з ускладненнями. Страх, комплекси, переживання переповнювали. Знайома порадила ОН Клінік, а саме лікаря Худинець Михайла Михайловича. Записалася на консультацію, прийшла на обмеження, і заспокоїлася, дуже приємний персонал, хороша атмосфера закладу, але вже ж не це головне. Головне було далі. Прийшла на обстеження! Потрібна була операція. Я погодилася. Підхід до процедури мені дуже сподобався, мене повністю обстежили, організм підготували, все пояснили. Лікар Худинець Михайло Михайлович - лікар з золотими руками, профі в своїй справі, а ще і чудова людина, заспокоїв, підбадьорював, ще і пожартував та розмішив. Операція проводилася лазером. Все проходило ЧУДОВО!!! Після операції отримала всі рекомендації, лікар все все пояснив, всі моменти розказав, які я «проживатиму» після операції. Було важко, але дотримання всіх рекомендацій привело до найкращого та очікуваного результату, швидкого одужання! Я дуже дуже задоволена і вдячна! Бажаю міцного здоров‘я таким хорошим лікарям! Рекомендую ОН Клінік!
Надія
Ужгород, 04.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Вдячні, що поділилися своїм досвідом звернення до нашого медичного центру. Ми надаємо якісний сервіс та інноваційні методики лікування з використанням сучасного високотехнологічного обладнання. Малоінвазивні методики, які застосовують наші спеціалісти, дозволяють вирішити проктологічні проблеми в комфортних для пацієнта умовах і не змінюючи звичний спосіб життя. Раді знати, що Ви залишилися задоволені результатом лікування під наглядом нашого лікаря і якістю медичного обслуговування, адже вся наша команд щодня докладає максимум зусиль, щоб кожна хвилина перебування пацієнтів в наших медичних центрах була комфортною. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Худинець Михайло Михайлович

Звернувся до лікаря проктолога Худинець М.М. із проблемою внутрішній геморой. Запалення було болюче, плюс до того, виросла шишка. Після звернення, боячись, вибрав лазерну терапію. Операція пройшла успішно. Рани загоїлись. Лікарю дуже вдячний, і персоналу також. Все вчасно, і підхід до хворого якісний і теплий.
Володимир , 14.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки