Відгук від Наталія М. 12.05.2021

Ще в 2018 році зробила лігування у проктолога Вадима Борисовича Федоткіна. Його увага і поради допомогли подолати страхи, які пов’язані з цією проблемою. Вадим Борисович завжди привітний і уважний, дає поради і завжди відгукується на запитання, які виникають. Дякуючи його порадам звернулася до гастроентеролога Вікторії Олександрівни. Проходжу обстеження. Дякую всім за увагу і чуйне ставлення. Це допомагає долати недуги.
Наталія М.
Черкаси, 12.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за відгук. Сучасні малоінвазивні методики лікування (зокрема латексне лігування), що застосовуються спеціалістами «ОН Клінік», допомагають вирішувати проктологічні проблеми без радикального хірургічного втручання, в комфортних умовах і без відриву від звичного способу життя. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медцентру та якістю медичного обслуговування. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Федоткін Вадим Борисович

Лікар Федоткін Вадим Борисович відноситься до пацієнта дуже чуйно, лікування проходить легко, діагнози точні. На ресепшені завжди привітні, допоможуть та підкажуть по будь-якому питанню. Персонал діє професійно, іноді здається, що приходиш до давніх друзів за допомогою. Лише позитивні враження! Дякую всім вам за вашу роботу!
Валерія , 22.03.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки