Відгук від Валентина 12.01.2021

Багато років мене турбувала біль в прямій кишці. Порекомендувала клініку моя мама, вона теж тут обслужувалась – залишилась задоволена. Лікар Федоткін В.Б. дуже чудова людина. Все розповідає доступно, акуратний, добрий, розумний, що дуже важливо для пацієнта з такими проблемами. Я довго наважувалась пройти обстеження – залишилась задоволена. Всі медсестри, працівники дуже вічливі, виховані. Всим дякую, особливо моєму лікуючому лікарю Федоткіну В.Б.
Валентина
Черкаси, 12.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Згодні з Вами, в наших клініках працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які комплексно підходять до діагностики та лікування, враховуючи індивідуальні особливості кожного пацієнта. У чому Ви змогли переконатися особисто. Не забувайте про профілактичні огляди. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Федоткін Вадим Борисович

Лікар Федоткін Вадим Борисович відноситься до пацієнта дуже чуйно, лікування проходить легко, діагнози точні. На ресепшені завжди привітні, допоможуть та підкажуть по будь-якому питанню. Персонал діє професійно, іноді здається, що приходиш до давніх друзів за допомогою. Лише позитивні враження! Дякую всім вам за вашу роботу!
Валерія , 22.03.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки