Відгук від Антоніна 23.10.2020

Звернулась до проктолога Федоткіна В.Б. з проблемою задавненого геморою. Лікар дуже уважний, вислухав, дуже приємний у спілкуванні, чуйний та надав рекомендації по лікуванню, яке проходило практично безболісно та якісно. Рекомендую клініку Доктор Про та лікаря як професіоналів та висококласних спеціалістів. Також людяне, уважне відношення до відвідувачів дуже дякую.
Антоніна
Черкаси, 23.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Антоніно. Вдячні за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого медичного центру та спеціаліста. Раді, що під наглядом лікаря Федоткіна Вадима Борисовича Ви змогли вирішити проблему, що викликала занепокоєння. Спеціалісти «ДокторПРО» добирають індивідуальні й комфортні програми лікування для кожного пацієнта з урахуванням усіх діагностичних показників, що значно збільшує ефективність. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки та якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Федоткін Вадим Борисович

Лікар Федоткін Вадим Борисович відноситься до пацієнта дуже чуйно, лікування проходить легко, діагнози точні. На ресепшені завжди привітні, допоможуть та підкажуть по будь-якому питанню. Персонал діє професійно, іноді здається, що приходиш до давніх друзів за допомогою. Лише позитивні враження! Дякую всім вам за вашу роботу!
Валерія , 22.03.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки