Відгук від Ірина 10.09.2020

Вперше звернулася у медичний центр «Доктор Про» з проблемами жіночого здоров’я. Обслуговуванням задоволена! Далі наважилася звернутися до проктолога (Федоткіна В.Б), так як проблема давно турбує. Дякуючи Вашому медичному центру і Вадиму Борисовичу позбулася проблем зі здоров’ям. Вражена і задоволена обслуговуванням і розумінням. Дякую!!! Буду рекомендувати клініку «Доктор Про».
Ірина
Черкаси, 10.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Вдячні за позитивний відгук і добрі слова про наш медичний центр. Раді, що під наглядом нашого лікаря Федоткіна Вадима Борисовича Ви змогли вирішити проблему, що викликала занепокоєння. Спеціалісти «ДокторПРО» добирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта з урахуванням усіх діагностичних показників. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки та якістю медичного обслуговування. Ми дбаємо, щоб кожен пацієнт почувався у нас максимально комфортно, і пропонуємо сервіс високого рівня, індивідуальний підхід та інноваційні методи діагностики й лікування з використанням сучасного обладнання. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі необхідності. Бажаємо міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Федоткін Вадим Борисович

Лікар Федоткін Вадим Борисович відноситься до пацієнта дуже чуйно, лікування проходить легко, діагнози точні. На ресепшені завжди привітні, допоможуть та підкажуть по будь-якому питанню. Персонал діє професійно, іноді здається, що приходиш до давніх друзів за допомогою. Лише позитивні враження! Дякую всім вам за вашу роботу!
Валерія , 22.03.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки