Відгук від Олена Олександрівна З. 08.09.2020

Я звернулася в клініку Докторпро. Мій лікар став Федоткін Володимир Борисович, сказати відверто я боялася і хвилювалася дуже-дуже. З першої хвилини лікар сподобався . Пояснює все чітко і ясно, професіонал, лікар від Бога, мій улюблений лікар. Сьогодні зробили операцію, делікатно безболісно та швидко. Дякую Вам Володимир Борисович. Дай Бог здоров'я. Рекомендую всим!
Олена Олександрівна З.
Черкаси, 08.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено Олександрівно. Вдячні за позитивний відгук і добрі слова про нашого лікаря Федоткіна Вадима Борисовича. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, атмосферою прийому та якістю медичного обслуговування. Ми дбаємо, щоб кожен пацієнт почувався у нас максимально комфортно, і пропонуємо сервіс високого рівня, індивідуальний підхід та інноваційні методи діагностики й лікування з використанням сучасного обладнання. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі необхідності. Бажаємо міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Федоткін Вадим Борисович

Лікар Федоткін Вадим Борисович відноситься до пацієнта дуже чуйно, лікування проходить легко, діагнози точні. На ресепшені завжди привітні, допоможуть та підкажуть по будь-якому питанню. Персонал діє професійно, іноді здається, що приходиш до давніх друзів за допомогою. Лише позитивні враження! Дякую всім вам за вашу роботу!
Валерія , 22.03.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки