Відгук від Ніна м 14.07.2020

Хочу подякувати лікарю-проктологу Федоткіну Вадиму Борисовичу за його кваліфіковану допомогу та приємне відношення до пацієнтів. Лікар дуже чуйний та увавжно і зосереджено вислухає скарги, проведе огляд і надасть всі необхідні рекомендації щодо лікування. Зверталася з проблемою геморою раніше, вилікувалась з допомогою Вадима Борисовича, зараз з іншим питанням звернулась повторно, отримала всі рекомендації. Дуже дякую! Персонал клініки дуже приємний, ввічливий, завжди допоможуть у всіх питаннях.
ніна м
Черкаси, 14.07.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ніно. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що наш лікар Федоткін Вадим Борисович допоміг Вам подолати проблему. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, якістю медичного обслуговування та рівнем сервісу. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Федоткін Вадим Борисович

Лікар Федоткін Вадим Борисович відноситься до пацієнта дуже чуйно, лікування проходить легко, діагнози точні. На ресепшені завжди привітні, допоможуть та підкажуть по будь-якому питанню. Персонал діє професійно, іноді здається, що приходиш до давніх друзів за допомогою. Лише позитивні враження! Дякую всім вам за вашу роботу!
Валерія , 22.03.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки