Відгук від Віра 29.04.2020

Якість обслуговування на найвищому рівні. Дуже задоволена консультацієї лікаря. Обов’язково буду рекомендувати цього лікаря своїм знайомим. З моєї сім’ї я вже другий пацієнт. Спочатку до лікаря звернувся мій чоловік. По результатам обстеження чоловіку зробили операцію. Він теж задоволений результатом. Дуже дякуєм за Вашу роботу Федоткин Вадим Борисович!
Віра
Черкаси, 29.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віро. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які в своїй роботі використовують сучасні методики та обладнання. Також ми створили максимально комфортні умови для кожного пацієнта, що дає змогу отримати якісну медичну допомогу в позитивній атмосфері. Завжди раді допомогти в разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Федоткін Вадим Борисович

Лікар Федоткін Вадим Борисович відноситься до пацієнта дуже чуйно, лікування проходить легко, діагнози точні. На ресепшені завжди привітні, допоможуть та підкажуть по будь-якому питанню. Персонал діє професійно, іноді здається, що приходиш до давніх друзів за допомогою. Лише позитивні враження! Дякую всім вам за вашу роботу!
Валерія , 22.03.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки