Відгук від Світлана 22.04.2020

Проблема геморою це щось. Щось неприємне і болюче. Довго вагалася куди звернутися і до якого лікаря. Допомогли відгуки і інтернеті на сайті Доктор Про. Лікарів багато, але чомусь вибір впав на Федоткіна Вадима Борисовича – проктолога. Інтуїція не підвела. Лікар дуже професіонально підійшов до моєї проблеми, назначив лікування. Лікування допомогло. Дуже вдячна лікар за чуйність, доброту, професіоналізм. Побільше б таких лікарів як Федоткін Вадим Борисович. Рекомендую клініку Доктор Про.
Світлана
Черкаси, 22.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Згодні з Вами, у нашій клініці працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Нам приємно, що під наглядом нашого спеціаліста Ви змогли в комфортній атмосфері вирішити проблеми, які викликали занепокоєння. Завжди готові допомогти усім за Вашими рекомендаціями та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Федоткін Вадим Борисович

Лікар Федоткін Вадим Борисович відноситься до пацієнта дуже чуйно, лікування проходить легко, діагнози точні. На ресепшені завжди привітні, допоможуть та підкажуть по будь-якому питанню. Персонал діє професійно, іноді здається, що приходиш до давніх друзів за допомогою. Лише позитивні враження! Дякую всім вам за вашу роботу!
Валерія , 22.03.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки