Відгук від Ганна Анатоліївна 02.04.2020

Сьогодні був мій перший візит у «ДокторПро». Сама медичний працівник і знаю як все має бути на прийомі. Лікар Башмаченко Анна Віталіївна справила дуже приємне враження. При чому сподобалась і як людина, та як спеціаліст. Загалом сам мед центр дуже чистий, персонал привітний.
Ганна Анатоліївна
Кропивницький, 02.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ганно Анатоліївно. Дякуємо за щирий відгук та добрі слова на адресу нашого спеціаліста. В стінах нашої клініки можливо за потребою відвідати різних спеціалістів, ми надаємо широкий вибір медичних послуг. Також у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які у своїй роботі використовують передове високотехнологічне оснащення. Будемо раді допомогти в разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я та гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Кирилюк Наталія Станіславівна

Міщенко С.Г. – лікар компетентний, з перших секунд помітно, що справжній професіонал. Консультацію проводив доступно, якісно. Кирилюк Н.С. провела огляд безболісно, якісно, надала зрозумілі коментарі на корисні рекомендації. Загалом персонал клініки ввічливий, приємний, створює позитивну атмосферу.
Ксенія , 10.12.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки