0 800 30 11 77

Відгук від Інна 30.03.2020

Висококваліфіковані спеціалісти! Спершу звернулась до проктолога- Федоткін, він назначив дієвий курс лікування, все лікування пройшло швидко і на вищому рівні, по його направленню звернулась до гастроентеролога Світлани Валеріївни. Вона надала дуже кваліфіковану консультацію, і показала себе як лікар-професіонал, що знайде підхід до кожної людини. Зараз продовжую лікування у Доктор Про у гінеколога Інни Олександрівни. Все на вищому рівні! Дуже дякую за Ваший професіоналізм. P.S. Дівчата на рецепції – також професіонали своєї справи!
Інна
Черкаси, 30.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок та високу оцінку роботи наших лікарів. Ми прагнемо надавати кваліфіковану медичну допомогу в комфортних для кожного пацієнта умовах, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти в розпорядженні яких знаходиться потужна матеріально-технічна база. Ми щиро раді, що під наглядом наших спеціалістів Ви змогли позбутися неприємних проблем та значно покращили якість життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Федоткін Вадим Борисович

Лікар Федоткін Вадим Борисович відноситься до пацієнта дуже чуйно, лікування проходить легко, діагнози точні. На ресепшені завжди привітні, допоможуть та підкажуть по будь-якому питанню. Персонал діє професійно, іноді здається, що приходиш до давніх друзів за допомогою. Лише позитивні враження! Дякую всім вам за вашу роботу!
Валерія , 22.03.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.