Відгук від Олександр К. 26.03.2020

В листопаді 2019р. звернувся в клініку «Докторпро» з приводу геморою. По запиту попав до доктора Федоткіна В.Б. Перебував в лікуванні більше 3-х місяці. Зараз проблема вирішена. Дякую доктору Федоткіну В.Б. за допомогу. Також відмічаю добру роботу дівчат з рецепції. Удачі всьому колективу та здоров’я.
Олександр К.
Черкаси, 26.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Вдячні Вам за позитивний відгук. Раді знати, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли позбутися неприємної проблеми та значно покращити якість життя. Малоінвазивні методики, які використовують наші спеціалісти, дають можливість позбутися від геморою в комфортних умовах та без відриву від звичного ритму життя. Не забувайте про профілактичні огляди та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Федоткін Вадим Борисович

Лікар Федоткін Вадим Борисович відноситься до пацієнта дуже чуйно, лікування проходить легко, діагнози точні. На ресепшені завжди привітні, допоможуть та підкажуть по будь-якому питанню. Персонал діє професійно, іноді здається, що приходиш до давніх друзів за допомогою. Лише позитивні враження! Дякую всім вам за вашу роботу!
Валерія , 22.03.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки