Відгук від Ніна 17.10.2019

Дуже гарний фахівець і надзвичайно чуйна людина. Федоткін Вадим Борисович! Найкращий лікар-хірург-проктолог! Я приємно вражена що існують такі гарні фахівці своєї справи. Ця клініка повинна завдячувати своїй гарній репутації саме такому лікарю, який прекрасно лікує і пацієнти мають гарні результати одужання. Щиро вдячна працівникам цієї клініки і особисто Вадиму Борисовичу! Дякую! Здоров’я Вам!
ніна
Черкаси, 17.10.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ніно. Дякуємо за відгук та добрі слова на адресу нашого лікаря-проктолога Вадима Борисовича Федоткіна. Ми добре розуміємо, що довіра до лікаря, яка формується з перших хвилин прийому, має велике значення в процесі лікування. Клінічний досвід лікаря, індивідуальний підхід та готовність пацієнта чітко виконувати усі назанчення лікаря − дозволяє отримувати стійкий позитивний ефект від лікування. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо Вам міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Федоткін Вадим Борисович

Лікар Федоткін Вадим Борисович відноситься до пацієнта дуже чуйно, лікування проходить легко, діагнози точні. На ресепшені завжди привітні, допоможуть та підкажуть по будь-якому питанню. Персонал діє професійно, іноді здається, що приходиш до давніх друзів за допомогою. Лише позитивні враження! Дякую всім вам за вашу роботу!
Валерія , 22.03.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки