Відгук від Вікторія 06.08.2021

Довго шукала лікаря зі своїм гемороєм. Скажу чесно, навіть мій терапевт нічого не радила. Цю клініку і врача знайшла в інтернеті. М.М. Худинець допоміг і одразу, дуже йому вдячна. Ще не один раз я звернусь (знаю точно) до Михайла Михайловича. Дуже йому вдячна. Також вдячна дівчаткам на рецепції. Все розказали грамотно і ввічливо. Загалом клініка сподобалась. Всім раджу.
Вікторія
Ужгород, 06.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Вдячні Вам за позитивний відгук. Раді знати, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли позбутися неприємної проблеми. Малоінвазивні методики, які використовують наші спеціалісти, дають можливість позбутися від геморою без відриву від звичного ритму життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Худинець Михайло Михайлович

Звернувся до лікаря проктолога Худинець М.М. із проблемою внутрішній геморой. Запалення було болюче, плюс до того, виросла шишка. Після звернення, боячись, вибрав лазерну терапію. Операція пройшла успішно. Рани загоїлись. Лікарю дуже вдячний, і персоналу також. Все вчасно, і підхід до хворого якісний і теплий.
Володимир , 14.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки