Відгук від Наталія 30.07.2021

Звернулася в ОН Клінік з проблемою лікування геморою. Лікар Худинець Михайло Михайлович виявився чудовим спеціалістом, доступно пояснив хід лікування, була призначена лазерна вапоризація гемороїдальних вузлів. Не вагаючись, я погодилася і не пожалкувала. Все пройшло добре і професійно. Дякую вам за своє здоров'я. Вчасне звернення до лікаря - запорука успіху!!!
Наталія
Ужгород, 30.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Вдячні Вам за позитивний зворотний зв'язок. В Мережі медичних центрів «ОН Клінік» використовуються сучасні методики, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми, не змінюючи звичний спосіб життя та без оперативного втручання. Ми раді, що наш лікар Худинець М.М. зміг допомогти Вам позбавитися від неприємного захворювання та рекомендуємо не забувати про необхідність регулярних оглядів. Бажаємо міцного здоров’я!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Худинець Михайло Михайлович

Звернувся до лікаря проктолога Худинець М.М. із проблемою внутрішній геморой. Запалення було болюче, плюс до того, виросла шишка. Після звернення, боячись, вибрав лазерну терапію. Операція пройшла успішно. Рани загоїлись. Лікарю дуже вдячний, і персоналу також. Все вчасно, і підхід до хворого якісний і теплий.
Володимир , 14.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки