0 800 30 11 77

Відгук від Олександр 15.06.2021

Відвідував я “ОН Клінік” у місті Ужгород до чудового лікаря Худинець Михайло Михайлович, всі свої візити до цього лікаря я відвідував з комфортом тому, що з самих дверей тебе зустрічає чудовий персонал, який зробить все, щоб ви були здорові, за це велика подяка їм. Окремо хочу сказати дякую лікарю проктологу за те, що допоміг мені вирішити мою проблему. Я рекомендую “ОН Клінік”.
Олександр
Ужгород, 15.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за добрі слова. Раді знати, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити проблему, яка викликала занепокоєння. Клінічний досвід лікаря в поєднанні з сучасними малоінвазивними методиками, які використовуються у нас в медцентрі, дозволяють отримати якісну медичну допомогу. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Худинець Михайло Михайлович

Доброго дня! Хочу висловити слова вдячності хірургу-проктологу клініки Худинець Михайлу Михайловичу, лікар-практик від Бога. Я довго вагався оперуватися, але по рекомендації знайомої, яка оперувалася раніше у Михайла Михайловича, 21 червня 2022 року мені було зроблено лазерну вапоризацію, 06.07 пройшов повторне обстеження у лікаря, зараз відчуваю суттєве покращення.... а до цього...
Ігор , 13.07.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.