0 800 30 11 77

Відгук від Діана 31.05.2021

Звернулася в клініку з проблемою геморою. Проводилося лікування. Задоволена лікарем Худинець М.М., компетентний, все показав, розказав, пояснив на вищому рівні. Все проводилось якісно, швидко та безболісно. Про клініку дізналася з інтернету, дуже добре, що є сайт власний. Дуже дякую за допомогу у лікуванні моєї проблеми.
Діана
Ужгород, 31.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Діано. Важливим аспектом якісної діагностики та лікування є високотехнологічне обладнання, яке використовується в нашому медичному центрі. Раді знати, що Ви залишилися повністю задоволені зверненням до нашого спеціаліста. Дякуємо за позитивний відгук. Завжди готові допомогти та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Худинець Михайло Михайлович

Доброго дня! Хочу висловити слова вдячності хірургу-проктологу клініки Худинець Михайлу Михайловичу, лікар-практик від Бога. Я довго вагався оперуватися, але по рекомендації знайомої, яка оперувалася раніше у Михайла Михайловича, 21 червня 2022 року мені було зроблено лазерну вапоризацію, 06.07 пройшов повторне обстеження у лікаря, зараз відчуваю суттєве покращення.... а до цього...
Ігор , 13.07.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.