0 800 30 11 77

Відгук від Сергій 26.05.2021

Звернувся в ОН Клінік з проблемою геморою ускладненої форми. Лікар Худинець Михайло Михайлович професіонал своєї справи. Чітко поставив діагноз та назначив лікування: лазерна вапоризація. Лікування проходить чудово, з кожним візитом стан покращується. Клініку та лікаря рекомендую!
Сергій
Ужгород, 26.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Сергію. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення до нашого лікаря. У наших медичних центрах використовуються інноваційні методики лікування, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми без відриву від звичного способу життя. Бажаємо Вам здоров'я, не забувайте про необхідність профілактичних оглядів.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Худинець Михайло Михайлович

Доброго дня! Хочу висловити слова вдячності хірургу-проктологу клініки Худинець Михайлу Михайловичу, лікар-практик від Бога. Я довго вагався оперуватися, але по рекомендації знайомої, яка оперувалася раніше у Михайла Михайловича, 21 червня 2022 року мені було зроблено лазерну вапоризацію, 06.07 пройшов повторне обстеження у лікаря, зараз відчуваю суттєве покращення.... а до цього...
Ігор , 13.07.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.