Відгук від Марія 30.07.2020

За минулий рік вже кілька разів була пацієнтом ОН Клінік. Вражає комфорт, обслуговування і доброзичливість співробітників реєстратури. Зверталася двічі до проктолога Кухарик В. П. з приводу геморою та анальної тріщини. Велика подяка йому за професіоналізм, вміння знайти підхід до хворого, уважність. Всім співробітникам дякую і бажаю залишатися такими завжди.
Марія
Миколаїв, 30.07.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марія. Дякуємо за позитивний відгук, добрі слова на адресу клініки і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Кухарик Володимира Петровича. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Кухарик Володимир Петрович

У травні 2021 року відвідав ОН Клінік відділення проктології, був на прийомі у проктолога Кухаріка В. П. Оглядом дуже задоволений! Лікар дуже уважно вислухав, провів огляд, поставив діагноз. За моєї проблеми потрібна була операція. Операцію було проведено безболісно, ​​на професійному рівні. Подальші відвідування після лікування були безкоштовними, все входило у...
В'ячеслав , 23.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки