Відгук від Денис 22.06.2020

Звернувся до уролога – Ігор Александрович Єрошенко. Хвилювала (предстательная железа) Лікар рекомендував медичні препарати та комплексне обстеження. Лікування відбувалося протягом 2-х тижнів, значно покращився загальний стан, препарати та лазероурологічні процедури також відчутно допомогли. Також лікар призначив додатковий профілактичний курс (на період лікування вдома). Загалом лікуванням задоволений. Рекомендую.
Денис
Полтава, 22.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Денисе. Вдячні Вам за позитивний відгук. Ми прагнемо надавати кваліфіковану медичну допомогу в комфортних для кожного пацієнта умовах, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти в розпорядженні яких знаходиться потужна матеріально-технічна база. Завдяки сучасним методикам лікування у наших пацієнтів є можливість позбутися неприємних проблем ефективно та без відриву від звичного ритму життя. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Єрошенко Ігор Олександрович

Ігор Олександрович – високо кваліфікований лікар. Вивчив проблему, призначив курс лікування. Все пройшло гладко, і наразі проблеми більше немає. Рекомендую.
Денис , 05.08.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки