Logo
0 800 30 77 33

Лікування еректильної дисфункції в Полтаві

Ослаблення потенції – страшний сон будь-якого чоловіка. На жаль, сьогодні він здійснюється в кожного другого жителя Полтавської області чоловічої статі старше 30 років. Тому питання «як лікувати еректильну дисфункцию» і «як позбутися імпотенції» - дуже актуальні на сьогодні. Народні засоби від імпотенції тут не допоможуть.

Проблеми з досягненням або підтримкою ерекції під час статевого акту урологи «ОН Клінік» називають не інакше, як еректильна дисфункція (проблеми з потенцією) і успішно лікують її безопераційними методами.

Головна проблема, з якої зустрічаються лікарі, виходить від самого пацієнта – у тому випадку, якщо він відкладає візит до уролога. Будь-яка відстрочка ускладнює перебіг захворювання. Тому при перших же сексуальних невдачах необхідно звернутися до фахівця – уролог або андролог зможе сказати, як відновити потенцію. Адже крім психологічного стресу (імпотенція психологічна), еректильна дисфункція може бути пов'язана із серцево-судинними захворюваннями, гормональним розладом, цукровим діабетом і іншими порушеннями.

Причина еректильної дисфункції (зниження потенції) визначається на першому візиті в «ОН Клінік Полтава» після комплексного урологічного обстеження, у яке входить УЗД, фізикальне обстеження, доплерографія, біотезіометрія і вазоактивний тест за необхідності.

На основі отриманих даних уролог (Полтава) складає клінічну картину й підбирає індивідуальну схему терапії, яка потягне за собою покращення еректильної функції.

Основна перевага лікування еректильної дисфункції в «ОН Клінік Полтава» - унікальні препарати. Їх не можна зустріти в роздрібній мережі, вони доступні лише пацієнтам «ОН Клінік» і працюють на посилення потенції. Створені на основі останніх досягнень медицини й фармакології, вони містять значний відсоток натуральних складових, що робить ці препарати одночасно високоефективними й безпечними для організму.

Біотезіометрія у Полтаві

Біотезіометрія – метод, що дозволяє оцінити якість ерекції та перевірити чутливість статевого члена. Процедура є безпечною та не вимагає спеціальної підготовки. При проведенні тесту на еректильну дисфункцію уролог прикладає до чоловічого статевого органу датчик, через який надсилаються імпульси, що стимулюють нервові закінчення.

Після процедури лікар перевіряє ерекцію та оцінює результати тесту на імпотенцію: знижена чутливість до вібрації може вказувати на пошкодження нервів, а підвищена – на гіперзбудливість статевого члена. Якщо показники тесту на ерекцію відповідають нормі, причинами еректильної дисфункції можуть бути психологічні або судинні порушення.

Крім того, у лікуванні використовуються методики для усунення психогенних причин проблем з потенцією, комплекс фізіотерапевтичних процедур. Ці методи спрямовані як на безпосереднє поліпшення ерекції, так і на усунення причин еректильної дисфункції. Після даних процедур питання «як підвищити потенцію» буде вже неактуальним.

У результаті лікування в «ОН Клінік Полтава» у пацієнтів відновлюється ерекція, підвищується загальний сексуальний тонус, поліпшується якість сексуального життя. При цьому вік чоловіка не відіграє ролі – лікарі урологічного відділення успішно допомагають пацієнтам від 18 до 80 років. Тому, якщо Ви шукаєте засоби від імпотенції, то допомогти Вам швидко, ефективно й безпечно зможуть тільки в «ОН Клінік Полтава»!

Судинний тест у Полтаві

Проблеми з ерекцією у чоловіків найпростіше розв’язати, якщо встановлені причини порушень статевої системи. Для цього існують різні методи діагностики та обстеження. Вазоактивний або інтракавернозний фармакологічний тест — один з них. Він безпечний, безболісний і максимально інформативний. Урологи підтверджують, що подібний тест є одним з найнадійніших способів діагностики обсягу ерекції і її інтенсивності.

Вазоактивний тест: як відбувається?

Спеціально готуватися до цього виду обстеження не потрібно. За потреби лікар проведе вазоактивний тест навіть на первинному прийомі. В основу статевого члена вводиться вазоактивну речовина, яка має простимулювати ерекцію. Через 10-15 хвилин лікар-уролог зможе оцінити не тільки інтенсивність ерекції, але і її обсяг. Процедура абсолютно безболісна: про це говорять не тільки лікарі, а й пацієнти, які пройшли цей вид обстеження.

Вазоактивний тест в «ОН Клінік Полтава»

У медичному центрі «ОН Клінік Полтава» інтракавернозний фармакологічний тест проводиться досвідченими урологами після загального огляду та збору анамнезу (інформації про пацієнта і його здоров'я). Він допомагає скласти більш широке уявлення про захворювання і дозволить підібрати найкращу методику лікування. Адже без визначення причини ослаблення або відсутності ерекції призначити ефективне лікування просто неможливо.

Записатися на прийом до андролога (уролога) можна на зручний для вас час за цілодобовим номером або через форму запису на нашому сайті. Головне, пам'ятайте: звертатися до лікаря потрібно відразу, щойно з'явилася проблема. Не потрібно відкладати лікування на потім, сподіваючись, що все саме мине. Не мине. А вилікувати захворювання буде вже набагато складніше.

Не займайтеся самолікуванням, а за виникнення проблем зі здоров'ям обов'язково звертайтеся до лікаря! Будьте здорові!

Єрошенко Ігор Олександрович
Єрошенко Ігор Олександрович
Лікар відділення урології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість лікування еректильної дисфункції у Полтаві

Консультація жіночого уролога без УЗД
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря-уролога
Повторний прийом лікаря-уролога

Лікарі відділення урології ОН Клінік Полтава

Відгуки про лікарів-урологів у Полтаві

Були на прийомі, чудовий лікар,рекомендую!
Марія , 23.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Негативні відгуки ви не публікуєте, але це не допоможе зростанню попиту на ваші послуги. Більшість моїх знайомих відгукується про ваш заклад негативно. Зокрема,...
Володимире Миколайовичу , 14.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Лікувався колись, років 2-3 тому , у Єрошенка. Як лікар - ніякий ! Але ввічливий, і все ! Пишу після спілкування з товаришем, котрий теж звертався до нього, вра...
Володимир Миколайович , 11.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Лікар ввічливий та і все. Симптоми інші, але мені лікують простатит хоть жалоб в мене на простату не було зовсім.
Сергій , 03.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Все пройшло чудово та безболісно, лікування було комфортним, дуже задоволений. Дякую лікарю та клініці
Дмитро , 27.10.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Шановний, Ігоре Олксандрович, дякую Вам за професійність та уважність до пацієнтів.
Олексій , 25.10.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Чудова клініка, привітний персонал, професійні лікарі, рекомендую!
Serhii , 14.10.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Була у лікаря узіста Станіслава Анатоліівича та у гінеколога Ольги Володимирівни залишилася дуже задоволена . Відношення і професіоналізм на високому рівні .
Наталія , 17.08.2023. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Полтава, пр. Першотравневий, 18-А

ОН Клінік Полтава
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:30, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.