Жіноча урологія в Полтаві

Жіноча урологія – розділ медицини, завдання якого забезпечити успішне функціонування органів сечовивідної системи жінки. Через анатомічні особливості, у жінок частіше, ніж у чоловіків, бувають проблеми із сечовивідною системою. Часто урологічні патології викликаються збудниками гінекологічних інфекцій, що легко проникають в органи малого тазу жінки.

Що лікує уролог у жінок?

Жіночий уролог спеціалізується на хворобах сечостатевої системи. Хронічні й набуті жіночі урологічні захворювання найчастіше пов'язані із запальними процесами, що протікають у надниркових залозах, ниркових мисках, сечовому міхурі, сечівнику, сечоводі.

Причинами урологічних захворювань можуть бути: купання в непрогрітій воді влітку, одяг не по сезону й переохолодження взимку, зниження імунітету, порушення кровообігу органів малого тазу через сидячу роботу, порушення гормонального фону, наслідку пологів і гінекологічних операцій, нестачу особистої гігієни. Якщо в нирках і сечовому міхурі накопичились пісок і камені, то рухаючись, вони дряпають внутрішню оболонку сечостатевих органів.

Лікарі-урологи медичного центру «ОН Клінік Полтава» займаються діагностикою й лікуванням наступних захворювань у жінок:

 • цистити;
 • уретрити;
 • пієлонефрити;
 • нетримання сечі;
 • сечокам'яна хвороба, у стані після операцій на нирках.

На прийом до уролога жінці треба готуватися так само, як і на прийом до гінеколога – помитися, але не спринцюватися й не використовувати дезінфікуючі засоби, за добу виключити статеві контакти.

Симптоми урологічних захворювань і показання до візиту до лікаря

Свої характерні симптоми є в кожної патології, як, наприклад, ниркова колька при сечокам'яній хворобі. Але майже вся урологія має ряд загальних ознак:

 • наявність крові в сечі;
 • зміни відтінку сечі;
 • підвищення температури;
 • тупі або колючі болі;
 • прискорене сечовипускання;
 • затримка сечі при повному міхурі;
 • свербіж й печіння зовнішніх статевих органів.

З появою перших проблем зі схожою неприємною симптоматикою слід звернутися до лікаря-уролога для постановки діагнозу. Непроліковане хронічне захворювання сечостатевої системи може негативно відбитися не тільки на загальному стані здоров'я, але також стати причиною безплідності.

Діагностика урологічних захворювань у відділенні урології в Полтаві полягає у виявленні причин і визначенні ступеню патології. Починається діагностика зі збору анамнезу й лікарського огляду, далі пацієнтці призначаються аналізи сечі та крові, УЗД, за необхідності й інші обстеження.

Поставивши діагноз, уролог призначить лікування, пояснить схему терапії й порадить профілактичні заходи залежно від виду захворювання. Терапія в «ОН Клінік Полтава» побудована на прийманні лікувальних препаратів, що не викликають ускладнень в організмі. У крайніх випадках, якщо щадне лікування не приносить ефекту, при гострих запаленнях призначаються антибіотики для знищення збудника інфекції.

Паралельно може застосовуватися підтримуюча терапія з вітамінно-мінеральними комплексами, а для усунення проблем травного тракту за показаннями після приймання антибіотиків призначаються пробіотики. Однією із ключових ознак правильної терапії є результативність проведеного лікування.

Записатися на консультацію або лікування до уролога в Полтаві можна за контактним телефоном, або ж скористатися формою онлайн запису на сайті «ОН Клінік Полтава».

Єрошенко Ігор Олександрович
Єрошенко Ігор Олександрович
Лікар відділення урології

Вартість прийому лікарів у Полтаві

Консультація жіночого уролога без УЗД
Первинний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря-уролога з УЗД простати (передміхурова залоза, сім`яні пухирці, сечовий міхур)
Повторний прийом лікаря-уролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон

Лікарі відділення урології ОН Клінік Полтава

Відгуки про урологів ОН Клінік у Полтаві

Проходжу лікування у Єрошенка Ігоря Олександровича. Після здачі УЗД та аналізів лікар дає професійні консультації, призначили курс лікування, які дають результати. спасибі
Вячеслав , 04.03.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Статті медичного довідника з жіночої урології

Youtube OnClinic

Адреса: Полтава, пр. Першотравневий, 18-А

ОН Клінік Полтава
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:00, Сб, Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама