Logo
0 800 30 77 33

Лікування передчасної еякуляції в Полтаві

Передчасне сім’явиверження – проблема, яка часто супроводжує юнаків у період становлення сексуального життя. Але, на жаль, за підрахунками урологів, у Полтавській області високий і відсоток зрілих чоловіків, які виплескують свою пристрасть занадто швидко. У ситуації, коли сім’явиверження відбувається або до статевого акту (рання еякуляція), або відразу після його початку – регулярно опиняються близько 30% чоловіків. І найчастіше в цьому винна не лише молодість і недосвідченість.

Під час звернення пацієнта зі скаргою на раннє сім’явиверження (прискорену еякуляцію) урологи «ОН Клінік Полтава» досліджують статеву сферу на предмет:

  • підвищеної чутливості голівки статевого члена. Одна з найпоширеніших причин. Може бути вродженою й набутою, але проявляється постійно.
  • простатиту. Збільшення й запалення передміхурової залози може викликати везикуліт – запалення сім’яних міхурців, у яких накопичується сперма перед сім’явиверженням. Запалившись, стінки сім’яних міхурців стають чутливішими. І сім’явиверження може початися навіть при невеликому порушенні.
  • психогенних факторів. У деяких чоловіків – через особливості психіки, комплекси, страхи – під час статевого акту напруга в певному відділі кори головного мозку може наростати занадто швидко. Це призводить до прискореного сім’явиверження й оргазму. Чоловік не здатний контролювати тривалість статевого акту, і відбувається мимовільне сім’явиверження.

Після комплексної діагностики, необхідної при проблемі прискореної еякуляції (її ще називають швидке сім’явиверження), розробляється індивідуальна схема лікування. Урологи «ОН Клінік Полтава» використовують кілька різних підходів, спрямованих на усунення причини захворювання. Лікування передчасного сім’явиверження обов'язково вимагає індивідуального підходу. Препарати й процедури, які підійшли Вашим знайомим, Вам можуть тільки нашкодити. Пам’ятайте про це!

У лікуванні використовуються останні досягнення медицини й фармакології, фізіотерапевтичний комплекс процедур, психологічні прийоми.

Такий персоналізований підхід забезпечує кожному пацієнтові урологічного відділення «ОН Клінік Полтава» успішне одужання без побічних ефектів для організму. Перших результатів можливо досягти відразу після початку терапії. Надалі ефект закріплюється, у пацієнтів з'являється впевненість у власних силах. А при дотриманні рекомендацій лікаря – процес сім’явиверження стає налагодженим і повністю контрольованим самим пацієнтом.

Так що тепер питання про те, як позбутися передчасного сім’явиверження, для полтавських чоловіків більше не актуальне – лікування раннього сім’явиверження найбільш ефективне й безпечне в «ОН Клінік Полтава».

Єрошенко Ігор Олександрович
Єрошенко Ігор Олександрович
Лікар відділення урології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість лікування передчасної еякуляції у Полтаві

Консультація жіночого уролога без УЗД
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря-уролога
Повторний прийом лікаря-уролога

Лікарі відділення урології ОН Клінік Полтава

Відгуки про лікарів-урологів у Полтаві

Були на прийомі, чудовий лікар,рекомендую!
Марія , 23.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Негативні відгуки ви не публікуєте, але це не допоможе зростанню попиту на ваші послуги. Більшість моїх знайомих відгукується про ваш заклад негативно. Зокрема,...
Володимире Миколайовичу , 14.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Лікувався колись, років 2-3 тому , у Єрошенка. Як лікар - ніякий ! Але ввічливий, і все ! Пишу після спілкування з товаришем, котрий теж звертався до нього, вра...
Володимир Миколайович , 11.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Лікар ввічливий та і все. Симптоми інші, але мені лікують простатит хоть жалоб в мене на простату не було зовсім.
Сергій , 03.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Все пройшло чудово та безболісно, лікування було комфортним, дуже задоволений. Дякую лікарю та клініці
Дмитро , 27.10.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Шановний, Ігоре Олксандрович, дякую Вам за професійність та уважність до пацієнтів.
Олексій , 25.10.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Чудова клініка, привітний персонал, професійні лікарі, рекомендую!
Serhii , 14.10.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Була у лікаря узіста Станіслава Анатоліівича та у гінеколога Ольги Володимирівни залишилася дуже задоволена . Відношення і професіоналізм на високому рівні .
Наталія , 17.08.2023. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Полтава, пр. Першотравневий, 18-А

ОН Клінік Полтава
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:30, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.