Відгук від Олена 30.01.2020

Як пощастило нам всім пацієнтам цієї клініки, що вона є в Харкові. Чудові лікарі! Чудовий персонал! Особлива подяка доктору Орленко Дмитру Борисовичу! Дякую Вам за ваш професіоналізм, чуйність і терпіння. Прийшла на прийом з певною проблемою, Дмитро Борисович "просканував" мене без всякого медичного обладнання, якщо так можна сказати. Він розповів мені про мене, чого я не бачила в собі і не відчувала. Маю велику надію на успішне одужання!
Олена
Харків, 30.01.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олена. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова. Ми раді, що фахівець «ОН Клінік Харків» Дмитро Борисович Орленко зміг виправдати Вашу довіру і Ви залишилися задоволені. Нам приємно отримувати зворотний зв'язок від наших пацієнтів, бачити позитивні результати кропіткої роботи наших фахівців. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я і гарного настрою!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Орленко Дмитро Борисович

Якщо Вам потрібен гастроентеролог, то йдіть до Орленка, лікар уважний, думаючий, з індивідуальним підходом! Пройшла багатьох лікарів у місті, Орленко найкращий, ходжу до нього вже років 10, ще коли він у лікарні в стаціонарі працював!
Аліна , 06.01.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-гастроентерологи в Харкові (м. Пушкінська)

Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.