Відгук від Інна 20.08.2019

Звернувшись в клініку «ОН Клінік», а саме до проктолога Худинець М.М., з проблемою геморой 3 ст., який був вилікуваний безболісно і якісно, після процедури яку робили, я спокійно ходила на роботу. Сам лікар відповідальна і добра людина, яка вислухає, дасть поради, я спокійно відвідувала Михайла Михайловича без будь-якого страху і переживань. Всім рекомендую. Бережіть своє здоров’я, щоб потім не спізнитись.
Інна
Ужгород, 20.08.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Дякуємо за відгук про позитивний досвід лікування під наглядом нашого спеціаліста Михайла Михайловича. У Мережі наших медичних центрів використовуються сучасні методи, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми без болю, операцій та без відриву від робочого процесу. В чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Не забувайте про профілактичні огляди. Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Худинець Михайло Михайлович

Звернувся до лікаря проктолога Худинець М.М. із проблемою внутрішній геморой. Запалення було болюче, плюс до того, виросла шишка. Після звернення, боячись, вибрав лазерну терапію. Операція пройшла успішно. Рани загоїлись. Лікарю дуже вдячний, і персоналу також. Все вчасно, і підхід до хворого якісний і теплий.
Володимир , 14.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки