Відгук Денис від 16.05.2026 про лікаря Колісник Анна Анатоліївна
Дуже вдячний лікарю Колісник Анні за професійну та оперативно надану допомогу.
Все детально пояснює, вивчає історію хвороби та призначає лише необхідні ліки та дослідження.
Також хочу відзначити чудову комунікацію та сучасний підхід до лікування.
Лікар:
Колісник Анна Анатоліївна
Доброго дня, Денисе. Щиро дякуємо за Ваш відгук та довіру до нашого лікаря Колісник Анни Анатоліївни. Нам приємно знати, що Ви оцінили чудову комунікацію, оперативну допомогу та відзначили сучасний підхід лікаря до діагностики і лікування. Залишаємося поруч з Вами та завжди готові допомогти у разі необхідності. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік