Відгук Марина від 14.05.2026 про лікаря Яровой Наталія Олександрівна
Була на прийомі у Яровой Н.О. Терплячий лікар, вислуховує все і добре пояснює, дякую.
Лікар:
Яровой Наталія Олександрівна
Доброго дня, Марино. Дякуємо за довіру та Ваш відгук. Ми раді, що візит до нашого лікаря Яровой Наталії Олександрівни залишив у Вас такі позитивні враження та її чіткі роз'яснення були корисними. Завжди готові допомогти у разу необхідності. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік