Відгук від Ігор 13.07.2022

Доброго дня! Хочу висловити слова вдячності хірургу-проктологу клініки Худинець Михайлу Михайловичу, лікар-практик від Бога. Я довго вагався оперуватися, але по рекомендації знайомої, яка оперувалася раніше у Михайла Михайловича, 21 червня 2022 року мені було зроблено лазерну вапоризацію, 06.07 пройшов повторне обстеження у лікаря, зараз відчуваю суттєве покращення.... а до цього я пройшов обстеження у двох клініках м. Ужгорода і вердикт був один-різати...? Дай Бог здоров'я всім, хто був причепний до мого обстеження і лікування в ОН Клінік м. Ужгорода. Миру всім і Перемоги.
Ігор
Ужгород, 13.07.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Ігоре. Вдячні за вибір нашої клініки та висловлену довіру. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом лікування та почуваєтесь добре. Радимо не забувати про періодичні профілактичні огляди. Здоров'я та миру Вам та всім людям.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Худинець Михайло Михайлович

Звернувся до лікаря проктолога Худинець М.М. із проблемою внутрішній геморой. Запалення було болюче, плюс до того, виросла шишка. Після звернення, боячись, вибрав лазерну терапію. Операція пройшла успішно. Рани загоїлись. Лікарю дуже вдячний, і персоналу також. Все вчасно, і підхід до хворого якісний і теплий.
Володимир , 14.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки