Відгук від Тетяна 04.02.2022

Доброго дня, хотіла залишити свій відгук про лікаря-професіонала своєї справи Худинця М.М. Мені провели тромбоектомію, а згодом - лазерну вапоризацію геморою 2 ступеню. В обох випадках загоєння пройшло без больових відчуттів та без ускладнень. Михайло Михайлович чудовий лікар, який знає свою справу бездоганно, а також завжди чуйний до пацієнта. Також хотіла відмітити позитивно медсестер, що асестують лікарю, дуже уважні та приємні дівчата. Велике Вам спасибі!
Тетяна
Ужгород, 04.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за відгук, ми дуже цінуємо Вашу увагу. Приємно, що Ви повністю задоволені якістю послуг та високо оцінили рівень медичного обслуговування. Ми раді, що змогли допомогти Вам. Якщо Вам знадобиться кваліфікована допомога, завжди можете на нас розраховувати. Будьте здорові
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Худинець Михайло Михайлович

Звернувся до лікаря проктолога Худинець М.М. із проблемою внутрішній геморой. Запалення було болюче, плюс до того, виросла шишка. Після звернення, боячись, вибрав лазерну терапію. Операція пройшла успішно. Рани загоїлись. Лікарю дуже вдячний, і персоналу також. Все вчасно, і підхід до хворого якісний і теплий.
Володимир , 14.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки