Відгук від Ганна 28.01.2022

Я звернулася в клініку з дуже великою проблемою: хронічна тріщина, геморой і поліп. Михайло Михайлович Худинець прооперував мене за допомогою лазерної вапоризації. Операція пройшла успішно, за що я йому дуже вдячна. Вже пройшло шість тижнів після операції – в мене все в порядку. Я дуже задоволена клінікою «ОН Клінік», а також своїм лікуючим лікарем Михайлом Михайловичем Худинець. Дуже гарно дякую.
Ганна
Ужгород, 28.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ганно. Вдячні, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення до нашого медичного центру. Лікар Худинець М.М. висококваліфікований спеціаліст, використовує щадні малоінвазивні методи, завдяки яким вирішити проктологічні проблеми можливо у комфортних умовах, без госпіталізації та без відриву від звичного способу життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Худинець Михайло Михайлович

Доброго дня! Хочу висловити слова вдячності хірургу-проктологу клініки Худинець Михайлу Михайловичу, лікар-практик від Бога. Я довго вагався оперуватися, але по рекомендації знайомої, яка оперувалася раніше у Михайла Михайловича, 21 червня 2022 року мені було зроблено лазерну вапоризацію, 06.07 пройшов повторне обстеження у лікаря, зараз відчуваю суттєве покращення.... а до цього...
Ігор , 13.07.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки