Відгук від Віктор 25.01.2022

Був на прийомі у лікаря Худинець Михайла Михайловича. Сподобалася змістовна консультація та призначене лікування. Лікар уважний до пацієнта, професіонал своєї справи. Огляд відбувся безболісно, все пройшло добре. Операцією залишився задоволений. Післяопераційний період пройшов добре. Рекомендую відразу звертатися в приватну клініку, заплатити гроші і отримати якісне лікування. Не економте на своєму здоров’ї.
Віктор
Ужгород, 25.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторе. Дякуємо за відгук та слова подяки на адресу нашого лікаря. Ми раді, що Ваші візити до нашого спеціаліста пройшли на позитиві, а найголовніше - що Ви задоволені результатами лікування. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Худинець Михайло Михайлович

Звернувся до лікаря проктолога Худинець М.М. із проблемою внутрішній геморой. Запалення було болюче, плюс до того, виросла шишка. Після звернення, боячись, вибрав лазерну терапію. Операція пройшла успішно. Рани загоїлись. Лікарю дуже вдячний, і персоналу також. Все вчасно, і підхід до хворого якісний і теплий.
Володимир , 14.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки