Відгук від Михайло 24.01.2022

Хочу висловити щиру подяку лікарю Будул В.В. ОН Клінік вибрав в інтернеті серед інших клінік міста Ужгорода. Протягом лікування мені імпонувало ставлення мого лікуючого лікаря, володіння новими методами лікування. Отримав на консультації медикаменти і схему прийому ліків вдома. Кожні 2 тижні приходив на огляд і отримував консультацію, яка входить у вартість мого лікування. Бажаю удачі і процвітання ОН Клінік!
Михайло
Ужгород, 24.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Михайле. Дякуємо Вам за теплі слова на адресу лікаря Будул В.В. Щиро раді, що лікування під наглядом нашого спеціаліста викликало у Вас лише позитивні емоції. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медичного центру та якістю медичного обслуговування. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Будул Віктор Васильович

Звернувся в ОН Клінік з проблемою геморою. Лікування проходило у лікаря Будул Віктора Васильовича. Процес проходив півтора місяці. Лікар дуже хороший, перспективний. Я дуже задоволений результатом. Робота персоналу клініки сподобалась. Рекомендую всім ОН Клінік Ужгород.
Габор , 04.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки