Відгук від В’ячеслав 24.01.2022

Звернувся до лікаря проктолога Худинець М.М. з делікатною проблемою. Лікар оглянув, назначив обстеження, після розпочали лікування. Процедура пройшла на вищому рівні та не зайняла багато часу. Лікар справжній професіонал, так як за два тижні мені стало набагато краще. Дуже вдячний клініці за допомогу та за чудового лікаря. Рекомендую!
В’ячеслав
Ужгород, 24.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, В'ячеславе. Дякуємо за позитивний відгук та Вашу думку про лікаря проктолога Худинця М.М. Щиро раді, що лікування під наглядом нашого лікаря було ефективним і Ви задоволені результатом. Ми готові надати кваліфіковану медичну допомогу кожному пацієнту у рамках нашої спеціалізації. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Худинець Михайло Михайлович

Доброго дня! Хочу висловити слова вдячності хірургу-проктологу клініки Худинець Михайлу Михайловичу, лікар-практик від Бога. Я довго вагався оперуватися, але по рекомендації знайомої, яка оперувалася раніше у Михайла Михайловича, 21 червня 2022 року мені було зроблено лазерну вапоризацію, 06.07 пройшов повторне обстеження у лікаря, зараз відчуваю суттєве покращення.... а до цього...
Ігор , 13.07.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки