Відгук від Ксенія 20.12.2021

Я в захваті від роботи центру ON Clinic. Дуже уважний медперсонал, прекрасні фахівці, чуйне ставлення до пацієнта. Дуже сподобався лікар який зробив операцію успішно і зробив моє життя щасливим. Худинець Михайло Михайлович лікар від Бога! Дуже чуйний, добрий, професіонал своєї роботи!!! Рекомендую 100% його як людину, лікаря в своїй сфері професіонал! Я дуже задоволена всім! Приємний персонал!!! Відчуваєш себе як вдома. Дякую!
Ксенія
Ужгород, 20.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ксеніє. Дякуємо за позитивний відгук та добрі слова. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого спеціаліста. Ми раді, що Ви на власному досвіді переконалися у професійних якостях лікаря Худинця М.М. Не забувайте про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Худинець Михайло Михайлович

Звернувся до лікаря проктолога Худинець М.М. із проблемою внутрішній геморой. Запалення було болюче, плюс до того, виросла шишка. Після звернення, боячись, вибрав лазерну терапію. Операція пройшла успішно. Рани загоїлись. Лікарю дуже вдячний, і персоналу також. Все вчасно, і підхід до хворого якісний і теплий.
Володимир , 14.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки