Обрати клініку
Ділимося порадами про здоров'я:

Лабораторія "ОН Лаб"

Лабораторні методи дослідження дозволяють отримати точні дані про стан пацієнта. Вони необхідні для постановки діагнозу і контролю над ефективністю лікування. Для аналізів використовуються різні біологічні тканини і рідини, але, в більшості випадків, найбільш інформативні дослідження крові і сечі. 

Лабораторна діагностика в «ОН Лаб» проводиться на сучасному обладнанні. 

Це необхідна умова, що дозволяє гарантувати:

 • комплексне обстеження зразка по безлічі маркерів і чинників;
 • високу точність результатів;
 • мінімальні терміни на проведення дослідження і розшифровку результату.

Завдяки оперативній і високоточної роботі, лікуючий лікар отримує можливість діагностувати патологію на ранній стадії і вчасно розпочати лікування.

Лабораторні аналізи дозволяють виявити:

 • кількісний вміст в організмі найважливіших амінокислот і інших речовин (креатинін, глюкоза, сечова кислота, холестерин та інші);
 • наявність онкомаркерів;
 • концентрацію гормонів;
 • збудників різних інфекцій.

В результаті лікар отримує необхідні дані про стан всіх систем і органів, може прогнозувати хід лікування, визначає відповідну реакцію організму пацієнта при змінах в терапії.

Методи біологічних досліджень підбираються залежно від того, які чинники потребують вивчення. Тому здати аналізи можна тільки після первинної консультації у лікаря. Медик збере анамнез, проведе огляд пацієнта, направить його на необхідні дослідження, а по їх завершенню - розшифрує результат і розробить план лікування.

Оскільки проведення аналізів відрізняється методиками, перед деякими обстеженнями пацієнтам необхідно дотримуватися певного режиму: наприклад, утриматися від прийому їжі. Про це також розповідає лікар.

Види аналізів

У нашій лабораторії проводять наступні види аналізів:

 • Біохімічний аналіз крові. В аналізі відбивається зміст загального білка, білірубіну, амілази, сечовини, креатиніну, глюкози і багатьох інших речовин. Їх кількість і співвідношення дозволяє фахівцеві отримати уявлення про роботу нирок, печінки, серця, встановити специфіку протікання обмінних процесів. Завдяки цінним діагностичним відомостями, що отримуються за рахунок вивчення біохімії крові, цей аналіз є основним при діагностиці багатьох захворювань.
 • Аналіз сечі. Ще один популярний вид досліджень, що дозволяє в короткі терміни визначити стан не тільки сечовивідної системи, але і всього організму в цілому. В загальному аналізі відбивається вміст білка, глюкози, кетонових тіл, еритроцитів, епітелію і деяких інших маркерів. Їх кількісне і якісне вивчення дозволяє діагностувати наявність інфекцій, порушень в роботі нирок, вказує на розвиток цукрового діабету та інших патологій.


Існують і інші лабораторні дослідження, але два перерахованих вище відносяться до одних з найбільш показових при багатьох захворюваннях. Їх проведення не заподіює пацієнту дискомфорт і займає відносно мало часу. Також часто призначаються клінічні аналізи крові, при яких вивчається вміст гемоглобіну, кількість лейкоцитів, факторів згортання, ШОЕ. Забір матеріалу відбувається з пальця або вени, в залежності від лікарських рекомендацій.

Наші лабораторії представлені в таких містах:

 • лабораторія «ОН Лаб» в Харкові
 • лабораторії «ОН Лаб Юг» в Миколаєві і Одесі

Ми пропонує висококласне проведення лабораторних досліджень, швидку і високоточну підготовку результатів. Ми встановили доступні ціни на аналізи, завдяки яким підвищується доступність якісних медичних послуг.

Отримати додаткову інформацію можна на сайті. Або задайте ваші питання фахівцям за контактними телефонами клініки.