5
(840 оцінок)
4
(2 оцінки)
3
(5 оцінок)
2
(19 оцінок)
1
(148 оцінок)
4.4
1014 відгука
Наталія Михайлівна дуже чуйний та професійний лікар. Вдячна їй за підтримку та бажаю успіхів у подальшому!
Лікар:
Шипілова Наталія Михайлівна
Доброго дня, Ларисо. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шипілової Наталії Михайлівни. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на УЗД молочних залоз у Поліщука Я. В. лікар все уважно оглянув, порекомендував раз на рік робити УЗД (м/з), лікар приємний, ввічливий.
Лікар:
Поліщук Яна Володимирівна
Доброго дня, Марино. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Поліщук Яни Володимирівни. Ми цінуємо Вашу думку. Бажаємо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щиро дякую лікарю УЗД Гондорчин М.В.
Професійно провела огляд , все пояснила, дала пораду.
Доброзичлива , усміхнена, приємна у спілкуванні.
Я залишилась задоволена оглядом.
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємні Ваші щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Гондорчин Марини Василівни. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я був на УЗД у Першиної Ольги Євгенівни. Все пройшло просто супер. Дякую.
Лікар:
Першина Олена Євгеніївна
Доброго дня, Віталію. Щиро дякуємо за відгук та слова подяки на адресу нашого лікаря Першиної Олени Євгеніївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні, я була на прийомі у лікаря Величко І.О. Дуже гарний лікар. Уважний, серйозний і професіонал своєї справи. Дуже чемна людина. Дохідливо пояснила мені мою ситуацію. Побіше б таких лікарів. Я дуже вдячна за прийом, за відношення.
Лікар:
Величко Ірина Олексіївна
Доброго дня, Алевтино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Величко Ірини Олексіївни. Вдячні, що Ви відзначили високий рівень професіоналізму фахівця, комфорт у спілкуванні та чуйне ставлення до пацієнта. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю УЗД Стегнію С.А. за високий рівень професіоналізму. Візит пройшов максимально комфортно, лікар був уважний, намагався пояснювати всі деталі. Атмосфера під час прийому була спокійною, що дуже важливо, коли хвилюєшся перед обстеженням.
Дякую за компетентність у своїй справі
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Для нас важливий зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з нашим лікарем Стегнієм Станіславом Анатолійовичем. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу щиро подякувати лікарю Корець Євгенії Анатоліївні за високу професіональність в роботі, щирість, доброзичливість, увагу до пацієнта, що дуже важливо, лікар доступно пояснює і з повагою ставиться до пацієнта "культура спілкування" на високому рівні. Дякую за професіоналізм. Також дякую адміністратору Он Клінік.
Лікар:
Корець Євгенія Анатоліївна
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Ваші щирі слова подяки на адресу наших фахівців. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Корець Євгенії Анатоліївни. Для нас важлива Ваша думка. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю за професіоналізм та увагу.
Лікар:
Корець Євгенія Анатоліївна
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишилась дуже задоволена прийомом лікаря Корець Євгенія Анатоліївна (дуже уважна)
Лікар:
Корець Євгенія Анатоліївна
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Корець Євгенії Анатоліївни. Завжди раді допомогти.Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку лікарю-узисту Кривенко Тетяні Олександрівні. Це справжній професіонал своєї справи, уважний, чуйний і дуже грамотний фахівець. Саме завдяки її високій кваліфікації було своєчасно виявлено у мене позаматкову вагітність, що допомогло уникнути серйозних ускладнень.
Лікар не тільки провела ретельне обстеження, а й з великою делікатністю пояснила ситуацію, підтримала в цей непростий момент. Видно, що вона щиро переживає за кожного пацієнта. Дякую Вам за Вашу роботу, професіоналізм і добре ставлення!
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку на адресу нашого лікаря Кривенко Тетяни Олександрівни та поділилися досвідом звернення до фахівця. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям. Вдячні, що Ви особливо відзначили чуйне та уважне ставлення лікаря до пацієнта. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах та завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні проходив УЗД судин голови та шиї, спеціаліст уважний та ввічливий. Не дивлячись на немалу кількість людей все чітко та вчасно . Рекомендую!
Лікар:
Корець Євгенія Анатоліївна
Доброго дня, Віталію. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашої клініки та фахівця. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишилась дуже задоволена прийомом лікаря Корець Євгенія Анатоліївна (дуже уважна)
Лікар:
Корець Євгенія Анатоліївна
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Корець Євгенії Анатоліївни. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік