5
(840 оцінок)
4
(2 оцінки)
3
(5 оцінок)
2
(19 оцінок)
1
(148 оцінок)
4.4
1014 відгука
Була сьогодні на прийомі у Богдан Каміли Василівна ,рекоменлую. Супер лікар. Дуже задоволена. !!!
Лікар:
Богдан Каміла Василівна
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук від нашого лікаря Богдан Камілі Василівни. Щиро вдячні за рекомендації. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Задоволені висококваліфікованою роботою Корець Є.А. Було проведено УЗД дуже уважно та тактично. Надано рекомендації по подальшому обслідуванні(аналізи, консультації фахівців).
Лікар:
Корець Євгенія Анатоліївна
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Корець Євгенії Анатоліївни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідую Корець Євгенію Анатоліївну вже 4-й рік поспіль. Дуже дякую за професіональну роботу. Завжди уважно робить дослідження, що дозволяє вчасно корегувати лікування.
Лікар:
Корець Євгенія Анатоліївна
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Вдячні, що Ви особливо відзначили високий професійний рівень нашого лікаря Корець Євгенії Анатоліївни. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі за дуже хорошого лікаря! Довго шукала такого хорошого і професійного фахівця. Задоволена на 10000% відсотків. Буду ходити тільки до неї.
Лікар:
Корець Євгенія Анатоліївна
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар УЗД Корець Євгенія Анатоліївна. Дуже уважний спеціаліст. Відповіла на всі мої запитання. Під час огляду не було дискомфорту. Прийду обов'язково ще на огляд.
Лікар:
Корець Євгенія Анатоліївна
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Корець Євгенії Анатоліївни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити схвальний відгук про лікаря УЗ-діагностики Корець Євгенію Анатоліївну.
Вже декілька разів зверталась до неї за щорічним check-апом щитоподібної залози. Завжди лікар дуже уважний, все пояснить, якщо є питання. Чудовий, кваліфікований лікар з досвідом, буду звертатися і надалі.
Лікар:
Корець Євгенія Анатоліївна
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Корець Євгенії Анатоліївни. Для нас важлива Ваша думка. Нам приємно знати, що Ви цінуєте високий професійний рівень нашого фахівця. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна за роботу лікаря Корець Є. А. Професіонально, швидко, на високому рівні проведена робота.
Дуже задоволена візитом. Спеціаліст уважний, все докладно пояснює під час обстеження. Атмосфера на прийомі була дуже спокійною і доброзичливою. Лікар приділив багато часу, відповів на всі запитання, дав подальші рекомендації. Рекомендую цього лікаря!
Лікар:
Корець Євгенія Анатоліївна
Доброго дня, Аліно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо Вашу думку. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Корець Євгенії Анатоліївни. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю УЗД в центрі міста Ужгород - Богдан Камілі Василівні! Дуже приємний, чуйний лікар! Професіонал своєї справи! Щиро рекомендую клініку та спеціаліста! Дякую за Вашу роботу та турботу за пацієнтами!
Лікар:
Богдан Каміла Василівна
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємні Ваші щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Богдан Каміли Василівни. Для нас важливо знати, що Ви цінуєте високий професійний рівень фахівця. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу дати відгук про Першину Олену Євгенівну.Робила в неї декілька різних УЗД . Були певні страхи,але як тільки я увійшла у кабінет - вони розвіялися .На кожному прийомі максимально комфортно,все показує,розказує чітко і по справі,нічого зайвого.Дуже приємна людина та лікар
Лікар:
Першина Олена Євгеніївна
Доброго дня, Наталю. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливий зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно знати, що Ви цінуєте високий професійний рівень нашого лікаря Першиної Олени Євгеніївни. Завжди раді вітати у клініці та готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
дякую за надану послугу (УЗД черевної порожнини та нирок) лікарем Корець Є.А. Кваліфіковано проведено процедуру та надано рекомендації
Лікар:
Корець Євгенія Анатоліївна
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Корець Євгенії Анатоліївни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік