Відгуки про лікарів-проктологiв ОН Клінік

Хочу висловити величезну подяку докторові Руфановій Ганні Анатоліївні, Людині з великої літери та чудовому фахівцю! Анна Анатоліївна витягла мене в буквальному значенні цього слова з великої халепи. 23.02.22 в Харкові в мене була планова операція з видалення геморою, але у зв'язку з наступними подіями мене евакуювали до родичів у РБ, де мені довелося відновлюватися після операції та лікувати ускладнення, що виникли після неї. Там мені знову провели 2 операції і сказали, що проблема зникла. Повернувшись в Дніпро, проблема виникла з новою силою (хр. анальна тріщина). Волею випадку я потрапила на прийом повністю не вірячи, що це пекло колись закінчиться! Анна Анатоліївна підібрала мені схему лікування, попередивши, що лікування буде не швидким, але результат буде відмінним. Крім того, Анна Анатоліївна, відмінний психотерапевт на всьому шляху лікування підтримувала мене і вселяла надію. І ось цей день настав !!! Сьогодні на прийомі лікар мені сказала, що цей жах позаду !!! Велике вам спасибі за все, Анна Анатоліївна!!!! Звертайтеся до такого чудового лікаря!!!!номер картки793477
Остапенко Лариса
Дніпро, 22.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Ларисо, доброго дня. Дякуємо Вам за щирий та змістовний відгук про історію звернення до лікаря. Ми радіємо, що Анна Анатоліївна змогла допомогти Вам позбутися неприємної проблеми зі здоров'ям. Безумовно, встановлення довірливих відносин з лікарем та відповідальне виконання пацієнтом всіх лікарських призначень дають змогу пришвидшити бажаний результат лікування. Міцного Вам здоров'я, будемо раді бачити Вас у клініці на профілактичних оглядах.
Служба контролю якості ОН Клінік
Руфанова Анна Анатоліївна - просто чудова. Щиро вдячна за її делікатний підхід у лікуванні, турботливе ставлення до пацієнта та незмінно позитивний настрій!
Олена 842970
Дніпро, 21.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Безперечно, кожному лікарю приємно отримувати теплий відгук за результатами своєї роботи. Дякуємо Вам, також бажаємо гарного настрою та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Тутунару М. О. — уважний лікар. Розповідає все, що цікавить. Відношення до пацієнтів гарне.
Жанна
Оцінка:
Жанно, доброго дня. Дякуємо за вибір нашої клініки та публічно висловлену думку про прийом лікаря. Завжди готові допомогти у разі необхідності, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила операцію і лікувалася у Руфанової АА. Коли я почала (через декілька років після операції) розуміти, що в мене рецидив, знов звернулася до лікаря (до Руфанової). Мені знов були призначені оці цікаві мазі (13,15 та 20), було сказано, що внутрішньо все ок. Як, думаю, вона це зрозуміла, що там ок, бо огляду внутрішньо не було. Мазі коштують 3500 грн. на 2 тижня. Коли я дізналася, що це за мазі і який їх склад (яка ж я була дурепа, що не прочитала в інтернеті раніше) я прозріла. Анна Анатоліївна, щоб вам все життя лікуватися тільки цими мазями. А клініка загнеться, бо це не шахрайство навіть, це злочин, бо стосується здоров‘я і життя людей.
Тетяна
Дніпро, 13.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для продовження предметного розбору ситуації очікуємо альтернативний медичний документ. На все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Скажите пожалуйста хроничная трещина после лечения в норме будет кровить?
Виктория
Суми, 08.09.2022
Оцінка:
Я вдячна доктору Кочеревському Олександру Ігоровичу за проведену висококваліфіковану операцію та чуйне та уважне відношення при реабілітації.
Олена
Харків, 05.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Вдячі Вам за публічний відгук про лікування у нашій клініці. Нам приємно знати, що Ви отримали бажаний результат, а спілкування з лікарем було комфортним для Вас. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пройшов лікування геморою у Тутунара Миколи. Відмінний фахівець, дякую йому. У процесі лікування все пояснював, розповідав та показував, нічого зайвого не призначав. На прийомах ввічливий і спокійний, що вважаю важливим для таких делікатних питань. Лікування та рекомендації лікаря допомогли, проблеми наче й не було. Рекомендую цього фахівця та цю клініку!
Віталій
Оцінка:
Доброго дня, Віталій. Вдячні Вам за рекомендації та публічно висловлену думку про лікування в нашій клініці. Клінічний досвід у поєднанні із сучасними малоінвазивними методиками, які у нас використовуються, дозволяють отримати бажаний результат лікування. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гарно та професійно проведена операція. Гарне відношення до пацієнта.
Анатолій
Ужгород, 27.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анатолію. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та публічний відгук. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом лікування та обслуговуванням у клініці. Зичимо Вам міцного здоров'я, не забувайте про періодичні профілактичні огляди в подальшому.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вдячний проктологу Смоловому Валерію Васильовичу за професійність,рекомендую!
Юрій
Оцінка:
Доброго дня, Юрію. Дякуємо за добрі слова нашому лікарю Валерію Васильовичу. Будемо раді допомогти пацієнтам за Вашими рекомендаціями, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю велику подяку доктору Руфановій Г.А. за її професіоналізм, тепле ставлення до пацієнта. Лікуванням і результатом задоволена, ще раз велике Вам спасибі.
Олена
Дніпро, 17.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Вдячні Вам за відгук та оцінку роботи нашого лікаря Анни Анатоліївни. Нам важливо знати, що Ви залишились задоволені результатом лікування. Гарного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Біль прийшов зненацька. У лікарню йти страшно, але не куди не дінешся само не розсмокчеться і записався на прийом до доктору Марусову Андрію Анатолійовичу. Лікар уважно вислухав мої скарги і з великим тактом та обережністю провів необхідні обстеження. Виявився гострий зовнішній геморой 2 ст. Андрій Анатолійович дуже популярно і зрозуміло пояснив, що термінова операція необхідна. Енуклеація тромбу була виконана радіохвильовим апаратом абсолютно безболісно, ​​з максимальним тактом та найвищою майстерністю. Незважаючи на всі мої страхи загоєння рани проходило досить швидко і при постійному доброзичливому та професійному спостереженні лікаря. Так, опреація не дешева, але й результат очевидний. До того ж, всі наступні консультації до повного загоєння рани проводилися безкоштовно. Велике спасибі доктору Марусову Андрію Анатолійовичу за його людинолюбство, професіоналізм та турботу про пацієнтів.
Володимир
Оцінка:
Вітаємо, Володимире. Дякуємо за змістовний та щирий відгук про лікування під наглядом нашого лікаря Андрія Анатолійовича. Нам приємно, що Ви залишились задоволені зверненням за медичною допомогою в нашу клініку. Хочемо зазначити, що бажаний результат від лікування можна отримати за умови відповідального виконання всіх призначень лікаря. Будемо раді бачити Вас у клініці на профілактичних оглядах, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотів написати розширений відгук але думаю налякаю подробицями 😂. Перше, не варто боятися процедури, найлегше це саме лікування у лікаря, болю не було, легкі поколювання і все, мені лікували геморой 3 стадії, а до цього я лікував в іншій клініці в маленькому місті, мені просто відрізали вузлики лазером і все, вистачило на рік максимум, але дискомфорт не пішов навіть після лікування. Вартість лікування кусається і дуже воно того варте, тут мало того за сучасними методами, які вирішують корінь хвороби, але й так само обстежили судини і прописали добавки, які допоможуть привести в норму судини і ця болячка не повернеться якщо не буду філонити зі способом життя. Окрема подяка самому лікарю Руфановій Ганні за те, що провела відразу дві процедури немалої вартості, а я зміг сплатити тільки одну, я переселенець і не було таких грошей відразу. Решту суми доносив під час відвідування, коли проводилися огляди, як проходить лікування та його зміни в плані медикаментів. Найскладніше це перший тиждень у реабілітації та навіть другий напевно. Раджу відразу пити регідрон і типу панангіна, судоми пару ночей мені спати не давали, я думав це ліки що теж могло бути але головна причина це величезна втрата рідини, ви в туалет будете ходити слизом який виділяється у величезних кількостях, обов'язково сідайте на дієту, інакше це дуже ускладнить вам життя, в туалет страшно ходити, подробиць не напишу але треба тиждень мінімум відпустки взяти. Пройшло більше місяця і я практично не відчуваю нічого в ділянці болячки навіть після походу в туалет. Знайтеь - все тимчасове, пекло реабілітації варто того, щоб забути про це повністю, Головне не ведіться в різницю за вартістю лікування в інших маленьких клініках, тут різниця буде мінімальна якщо немає процедури знекровлення судин, то навіть не дивіться на це, я вже зробив операцію лазером, більше не хочу. Обслуговування та звернення на вищому рівні, Не треба ні про що думати все там взуття, чи щось докуповувати, ця морока з дрібницями, на будь-які процедури, навіть аналізи, ви туди прийшли грубо кажучи з гаманцем у руках і все. Не звично звернення, ти думаєш якнайшвидше втекти, а не так що ось зробили і вали нафіг не забирай мій час на чай, каву. З будь-яких інших питань сюди ж їздитиму з іншого міста, якщо я задоволений з вирішенням цієї проблеми, то з інших вже й думати не буду куди звернутися.
Володимир
Дніпро, 16.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Володимире. Дякуємо за вибір нашої клініки та розгорнутий щирий відгук. Радіємо, що звернення до Анни Анатоліївни було комфортним для Вас та лікар допомогла швидко вирішити проблему зі здоров'ям. Рекомендуємо не забувати про періодичні профілактичні огляди. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік