«ДокторПРО» стал частью Международной сети «ОН Клиник»

«ДокторПРО» став частиною Міжнародної мережі «ОН Клінік»

Що це означає для пацієнтів? Дізнатися подробиці

Відгуки про лікарів-проктологiв ОН Клінік

Лікувалася у доктора Бабака Миколи Володимировича. Зверталася з проблемою зовнішнього геморою і внутрішніх тромбованих вузлів. Залишилася дуже задоволена лікуванням, ставленням і професіоналізмом всього персоналу! Величезне спасибі!
Анна
Чернігів, 23.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анно. Дякуємо за відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити проблему, яка завдавала занепокоєння. Завжди готові допомогти. Не забувайте про профілактичні огляди та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
В ОН Клінік був не один раз, радує дуже гарне ставлення до пацієнтів. Приємний персонал, дуже уважні лікарі. Так само радує те, що всі необхідні процедури можна пройти безпосередньо в клініці. Спасибі велике всьому колективу за приємну атмосферу і теплий візит. Був на прийомі у лікаря Попова Є. В і проходив лікування у Кухарик В. П.
Руслан
Миколаїв, 23.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Руслане. Дякуємо за відгук. Раді, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Ми прагнемо надати комфортні умови для пацієнтів, і можливість отримати максимальний перелік медичних послуг в межах одного медичного закладу. Завжди готові допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую доктору, Каспарі Наталії Романівні за професіоналізм, турботу і увагу. У мене була хронічна анальна тріщина. Муки довгий період часу. Наталія Романівна запропонувала операцію. Я боялася, але погодилася. Не жалкую. Операція під наркозом, швидко, не боляче. Період після операції в постійному контакті з Наталією Романівною, процедури, корегування в лікуванні. У підсумку все відмінно зажило. Шкодую тільки, що раніше не звернулася. Рекомендую від щирого серця Наталію Романівну Каспарі
Віта
Харків, 22.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Віто. Дякуємо за щирий відгук і добрі слова. У медичних центрах нашої Мережі використовуються щадні методики лікування, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми швидко, в комфортних умовах і без відриву від звичного способу життя. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря-проктолога Каспарі Н.Р. Вам вдалося вирішити делікатну проблему, і Ви залишилися задоволені результатом. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я і не забувайте про необхідність профілактичних оглядів.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар-проктолог Кузьменко Ігор Сергійович: дуже гарне враження, професійний, уважний, докладно пояснює всі незрозумілі моменти. Всі фахівці, до яких доводилося звертатися, дуже приємні, ввічливі, професійні.
Алла
Оцінка:
Добрий день, Алло. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кузьменко І. С. Завжди готові допомогти в рамках нашої спеціалізації і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся з проблемою геморою. Останні чотири роки ця хвороба періодично сильно загострювалась. Попав по онлайн запису до лікаря Будул В.В. Лікар професійно поставив діагноз та детально роз’яснив методи та шляхи лікування. Лікарем було проведено курс лігування, та видалення тромбу. Операція безболісна. Після курсу лікування, я забув про кров в калі та інші дискомфорти, які властиві цій хворобі. Рекомендую лікаря та клініку.
Володимир
Ужгород, 20.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Володимире. Вдячні Вам за відгук. Своєчасне звернення до спеціаліста при наявності проктологічних проблем - запорука ефективної діагностики та лікування. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити проблему, яка завдавала занепокоєння. Малоінвазивні методики лікування дозволяють позбутися від проктологічних проблем в комфортних умовах і без відриву від звичного ритму життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Делікатний, професійний огляд, миттєва допомога у непростому випадку. Найголовніше, передові методи реабілітації після операції. Приємно відчувати знову повну дієздатність на 3 тиждень після операції. Знаю про що говорю, мої знайомі після схожої операції відновлювались місяць з хвостиком. Дякую чудовому лікарю, Руфановій Анні Анатольївні. Картка №107498.
Ольга
Дніпро, 18.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за щирий відгук. Лікар Руфанова А.А. зарекомендувала себе, як досвідчений професіонал своєї справи. Великий клінічний досвід лікаря в поєднанні з сучасними малоінвазивними методиками дозволяють ефективно вирішити неприємні проблеми. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку доктору Руфановій Анні Анатоліївні за нове життя, яке вона мені подарувала. На всі порівняння "до" і "після" просто не вистачає епітетів)) Так, процедура не з приємних, а тим більше якщо вона не одноразова(( Але воно того варте!!! Ще раз ВЕЛИЧЕЗНЕ спасибі доктору і клініці загалом!!!
Сергій
Дніпро, 17.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Сергію. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова про нашого лікаря. Кваліфіковані фахівці нашого медцентру успішно застосовують щадні методики лікування з використанням сучасного обладнання. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди, бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже просто записався на прийом на сайті. Чемна, професійна дівчина передзвонила через 3-5 хвилин. Мені потрібен був прийом проктолога. Дуже делікатно пояснила, як підготуватися, і записала до лікаря в той же день. Доктор Марусов Андрій Анатолійович. Професіонал, тут без питань. Працює за сучасним протоколом. Діагноз у нього в голові був готовий вже після співбесіди зі мною. Огляд просто підтвердив діагноз. Зрозуміло, просто, наполегливо пояснив, як вирішити проблему. Операція швидка, безболісна. Доктор призначив тільки мінімум необхідних препаратів. Причому це дійсно клінічно підтверджені ліки. Спостереження і саме лікування входило в ціну операції. Так, ціна близько 8 тисяч грн, але все ж доступна і гроші йдуть зовсім обгрунтовано. Моє здоров'я в ОН Клінік виявилося в надійних руках доктора. Спасибі доктору і всім співробітникам ОН Клінік. Тепер це точно моя клініка, хотілося б ще надовго.
Олег
Оцінка:
Добрий день, Олеже. Дякуємо за позитивний відгук і Вашу довіру. Клінічний досвід лікаря в поєднанні з сучасним обладнанням, яке використовують в медичних центрах нашої Мережі, допомагають якісно і ефективно вирішувати неприємні проблеми в комфортних умовах і без відриву від звичного ритму життя. Одним з головних стандартів нашої Мережі є індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високої якості. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до лікаря Худинець Михайла Михайловича з проблемою геморою. Лікар порекомендував лікування лазером. Все чудово пройшло, лікар професіонал в своїй справі.
Олександр
Ужгород, 17.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. У нашому медцентрі використовуються сучасні малоінвазивні методики лікування геморою, які дозволяють обійтися без радикального хірургічного втручання і без відриву від звичного ритму життя. Дякуємо за відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до Будул В.В. з гемороєм та хронічною тріщиною. Під час першої консультації лікарем було дуже професійно та коректно складено діагноз та шляхи усунення проблеми. Через 3 дні проведено лазерну вапоризацію. Після лазеру відразу поїхала додому, ускладнень не було. Лікар Віктор Васильович професіонал своєї справи, привітний, має індивідуальний підхід до кожного пацієнта, співчутливий. Після операції життя стало набагато кращим, комфортнішим. Дуже гарно ДЯКУЮ!!!
Олеся
Ужгород, 17.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олесю. Дякуємо за відгук. Раді, що під наглядом нашого спеціаліста Вам вдалося позбутися від делікатної проблеми. Малоінвазивні методики лікування, які використовуються в нашому медичному центрі, дозволяють позбутися від неприємних проблем в комфортних умовах і без відриву від звичного ритму життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку лікарю з великої літери Асляєву Олександру Андрійовичу за дійсно кваліфіковану допомогу і людське ставлення! Перший раз була в ОН Клінік, враження приємні. Спасибі персоналу за хорошу роботу!
Ольга
Дніпро, 17.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук і вибір нашого медичного центру. Ми раді, що наш фахівець зміг виправдати Вашу довіру, і Ви залишилися задоволені результатом. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Федоткін Вадим Борисович - справжній професіонал і майстер своєї справи! Він позбавив мене проблеми - геморою, який турбував мене багато років. Вже після першого прийому я відчув полегшення і знову повернувся до нормального життя! Людяність і відношення до людей у Вадима Борисовича на найвищому рівні. Однозначно рекомендую його як лікаря! Якщо Вас турбує така проблема як геморой - не тягніть, лікуйтеся, видужуйте і живіть повноцінним життям!!!
Євген
Черкаси, 16.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгене. Дякуємо за позитивний відгук і Вашу об'єктивну думку. Згодні з Вами, в нашому медичному центрі працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Ми раді, що під наглядом лікаря Федоткіна В.Б. Ви змогли позбутися від неприємної проблеми та суттєво підвищити якість життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік