0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-проктологів ОН Клінік

Хочу выразить огромную благодарность доктору Руфановой Анне Анатольевне. Когда я столкнулась со своей бедой, первое , что приходит в голову куда?к кому? И волей судьбы мне подсказали обратиться в ОН Клиник к Анне Анатольевне , со словами - один из лучших проктологов. Когда открываешь дверь в кабинет к Анне Анатольевне - первое, что бросается в глаза ее лучезарная улыбка, светящие глаза и ты смело проходишь к врачу.При обращении я понимаю, что на 50% ты уже здорова. Сдержанная, внимательная ,с пониманием выслушает, глубоко вникает в твою проблему. Выслушала, осмотр, ответ : "Все будет хорошо!" И я понимаю, что так и будет.Операция и реабилитация под постоянным контролем А.А до полного восстановления.Грамотное назначение, советы -только способстововало быстрейшему выздоровлению.Анна А., - высочайший профессионал своего дела.Как в такой хрупкой женщине помещается такое огромное сердце доброты, тепла ,искренности и любви к каждому пациенту.А.А очень любит свою работу и людей! Я хочу пожелать А.А карьерного роста, покорять вершины своей профессии. Вы достойны!Анна А., у вас золотые руки!Крепкого здоровья и огромного женского счастья!
Антоніна
Дніпро, 24.09.2023
Оцінка:
Я лікувалася в лікаря Шевченко В.Г. з 22/8-2023 г. Це дуже чуйний професійний лікар вона професійно поставила діагноз й професійно лікувала протягом двух тижнів. Вчасно закінчили лікування без последствій. Дуже вдячна всьому колективу з яким я спілкувалась. Така повинна бути наша медицина!!! Дякую
Ганна
Одеса, 21.09.2023
Оцінка:
Ми в захваті! Особливо від Анни Анатоліївни! Приклад того, яким повинен бути справжній лікар! Анна Анатоліївна, Ви найкраща!!!!!!!!!!!
Алла
Харків, 20.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Алло. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікувався у лікаря Руфанової А.А.. Професійно виявляє проблему, адекватно підбирає лікування. Всі процедури лікар провела дуже добре, все пояснила, як і що буде, яка реабілітація. Пройшов місяць після лікування, почуваю себе добре. Приємна у спілкуванні, я отримав кваліфіковані відповіді на всі свої запитання. Стосовно вартості, не дешево, але тут кожен сам вирішує. Карта пацієнта 978826
Костянтин
Дніпро, 19.09.2023
Оцінка:
Доброго дня! Оперувалася у лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Дуже вдячна за професіоналізм та людяність! Радила і раджу саме цього спеціаліста. Від початку і до завершення всього лікування він разом зі своїми колегами вирішили мені ряд проблем, як функціональних, так і естетичних. А ще й допомогли з вирішенням інших у моєму кишківнику, порадивши спеціаліста. Ціни прийнятні , психологічно комфортно, результатом задоволена🫶🏻👍
Марина
Харків, 15.09.2023
Оцінка:
Хочу выразить свою благарность Шевченко Валерии Геннадьевне за проффесиональное и качественное лечение. Врач очень грамотная, внимательная с чудесной позитивной энергетикой что немаловажно в таком деликатном вопросе избавляет от стресса и стеснения. Всё подробно обьясняла, операция прошла безболезненно. Быстро и эффективно решила мою проблему. Очень рекомендую! И в целом от клиники очень положительные эмоции - чистота, тишина, деликатные, вежливые, приятные администраторы.
Юлия
Одеса, 14.09.2023
Оцінка:
Хотілося висловити найтепліші і найщиріші слова вдячності лікарю Будул Віктору! Я дуже боялася робити операцію, але Ви мене так заспокоїли, навіть підбадьорили, що я сміливо, нічого не боячись зважилася. Спасибі Вам за те, що змогли не тільки поліпшити мою якість життя, але і підтримати, підбадьорити. Тепер саме вам моє життя стало краще! Добрий, чуйний, розумний, а найголовніше — прекрасний лікар, якому не страшно довірити найцінніше — своє здоров’я!
Марія Іванівна
Ужгород, 12.09.2023
Оцінка:
Руфанова Анна Анатоліївна чудовий та чуйний лікар. Проблеми були давні та непрості, але оперативність, професіоналізм та сучасні методи лікування дозволили за достатьо невеликий період позбутися їх та повернути якість життя на високий рівень. № картки: 960772 Раджу лікаря, а також раджу звертатися до лікаря вчасно, переборюючи сумніви, а не так, як я:)
Сергій
Дніпро, 11.09.2023
Оцінка:
Спасибі лікарю Руфановій А.А. за уважність і професіоналізм, керівництво пишається такими кадрами!
Олександра
Дніпро, 05.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександро. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Карта пацієнта #126029. Дуже вдячний вашій клініці та Руфановій Анні Анатоліївні за уважне та дбайливе ставлення, а також, що вилікувала мене в такий стислий термін. Бажаю щоб всі лікарі в нашій країні були такими ж професіоналами, що люблять свою роботу та дарують людям здоров'я.
Антон
Дніпро, 05.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Антоне. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякуємо Вам за професіоналізм, толерантність та добрий результат після проходження процедур .
Володимир
Дніпро, 04.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Володимире. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та фахівців. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
велике спасибі лікарю-проктологу Шевченко Валерії Геннадіївні за професіоналізм і якісне лікування! :) сміливо рекомендую також дуже потішило, що лікар на прийомі завжди випромінює позитивні емоції, що вельми піднімає настрій і відволікає від усіх делікатних медичних процедур))
Микита
Оцінка:
Доброго дня, Микито. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку нашому лікарю Шевченко Валерії Геннадіївні. Цінуємо Вашу думку. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах. Вдячні за рекомендації. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.