Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-проктологів ОН Клінік

Вячеслав. Искренняя ,простая,от всего сердца благодарность Руфановой Анне Анатольевне, проктологу от Бога. Была проведена не одна процедура лечения годами запущенного геморроя. Я ,если честно,не ожидал уровня такого высокого как врача и отзывчивого веселого человека. Бегите к ней и не терпите боль. Спасибо и Онклиник за доброе отношение. 09 апреля 2024 г.
Вячеслав
Дніпро, 09.04.2024
Оцінка:
По совету подруги пошла на приём к доктору-проктологу Руфановой Анне Анатольевне .Лечение проходило без боли и очень комфортно .Очень профессиональный ,ответственный и чуткий человечек,да ещё и с чувством юмора!Если есть проблема-не затягивайте,а идите к Анне Анатольевне.Я уверена что всё будет хорошо. Номер карты 1060695.09.04.24.
Юлия
Дніпро, 09.04.2024
Оцінка:
Довелось шукати фахівця в проктології та мені порекомендували проконсультуватися у Шпака Володимира Володимировича. І наразі не виникло жодних сумнівів, що звернувся не даремно. Що здивувало, так це негативний відгук Тетяни. Адже в мене діаметрально протилежне враження про візит, операцію та післяопераційне ведення мене як пацієнта. Від самого початку і до тепер лікар був ввічливий та уважний до всіх моїх проблем. Операція була проведена досить швидко і професійно. Рекомендації від лікаря були чіткі, зрозумілі та дієві. І ось вже пройшло 2 післяопераційних візити і жодних нарікань. По переду ще декілька візитів, але вже, навіть, зараз я розумію, що мій вибір лікарів був на 100% вірний та я буду без жодних вагань рекомендувати Володимира Володимировича.
Сергій
Миколаїв, 05.04.2024
Оцінка:
Хотіла подякувати лікарю проктологу Будул Віктор Васильович за кваліфіковану допомогу, чуйність., професіоналізм. Робила операцію Лазерна вапоризация гемороїдальних вузлів . Операція не дуже приємна, головне , що все пройшло добре. Після операції, , було призначено ефективний курс реабілітації, постійний контроль за ходом реабілітації . Час реабілітації триває десь два місяця . Не два тижні як кажуть деякі лікарі на це треба розраховувати .
Ірина
Ужгород, 03.04.2024
Оцінка:
Была у доктора Кухарика В.П. Приемом осталась очень довольна. Доктор внимателен и профессионал. Рекомендую всем!
Наталия
Миколаїв, 02.04.2024
Оцінка:
Була дуже вражена такою привітністю, це неймовірний лікар, привітний , я дуже соромилася цієї процедури , але вистачило 5 хвилин розмови щоб я відчула себе комфортно Я рекомендую Андрія Бакшеєва, професіонал і чудова людина
Владислава
Біла Церква, 01.04.2024
Оцінка:
Дуже засмучена візитом і лікарем Кутєповою .О.В. . Спілкувалася жахливо, вказувала навіть куди дивитися в грубій формі, коли я щось пояснювала грубо обривала. Це делікатна процедура і грубо спілкуватися з пацієнтом я вважаю неприпустимо. І якщо пацієнту боляче під час огляду, я вважаю кричати і грубо ставиться не потрібно. Сподобалися дівчатка на рецепшені і в рентген кабінеті. Але більше немає бажання звертатися в цю клініку.
Анжеліка
Харків, 31.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анжеліко. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалася така думка. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Нам прикро, що під час прийому не виникло контакту та порозуміння з лікарем. Зазначаємо, що у пацієнта завжди є можливість змінити лікаря, у разі необхідності, та звернутися до іншого фахівця відповідного профілю, оскільки усі напрямки у клініці представлені кількома спеціалістами. Більш детальну інформацію Вам було надано у телефонному режимі. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Так сталося, що довелось шукати фахівця в проктології та порекомендували проконсультуватися у Шпака Володимира Володимировича. І наразі не виникло жодних сумнівів, що звернувся не даремно. Що здивувало, так це негативний відгук Тетяни. Адже в мене діаметрально протилежне враження про візит, операцію та післяопераційне ведення мене як пацієнта. Від самого початку і до тепер лікар був ввічливий та уважний до всіх моїх проблем. Операція була проведена досить швидко і професійно. Рекомендації від лікаря були чіткі, зрозумілі та дієві. І ось вже пройшло 2 післяопераційних візити і жодних нарікань. По переду ще декілька візитів, але вже, навіть, зараз я розумію, що мій вибір лікарів був на 100% вірний та я буду без жодних вагань рекомендувати Володимира Володимировича.
Сергій
Миколаїв, 29.03.2024
Оцінка:
Хочу висловити велике дякую лікарю Кочеровському Олександру Ігоровичу та его помічниці за кваліфіковану допомогу, за чуйність, за якісне лікування, за професіоналізм у своїй справі. Після операції, яку провів Олександр Ігорович та его помічниця, було призначено ефективний курс реабілітації, постійний контроль за ходом реабілітації аж до отримання позитивного результату. Безумовно можу рекомендувати Вашу клініку і Кочеровського Олександра Ігоровичя!
Логвиненко Олександр Анатолійович
Харків, 28.03.2024
Оцінка:
Мені зробили операцію. Я був дуже скептично налашований і до і після операції, мені здалося, що довго не заживало. Але згодом вилікувався. Дякую!
Олександр
Полтава, 25.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Такого приємного візиту до проктолога не очікувала, дякую лікарю Руфановій, все делікатно, з посмішкою, без болю.
Юлія
Дніпро, 24.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Руфановою Анною Анатоліївною. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
👍
Ірина
Миколаїв, 23.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.