«ДокторПРО» стал частью Международной сети «ОН Клиник»

«ДокторПРО» став частиною Міжнародної мережі «ОН Клінік»

Що це означає для пацієнтів? Дізнатися подробиці

Відгуки про лікарів-дитячих ортопедiв ОН Клінік

Хочу подякувати персоналу ОН Клінік, за дуже теплі та професійні прийоми! Я та мій 2-х річний син задоволені прийомом висококваліфікованих лікарів. Ми були на прийомі у УЗД спеціаліста, та у лікаря ортопеда. Наш огляд проходив у дуже теплій атмосфері, і ми і дитина дуже задоволені. Отримали належну консультацію, під час якої лікарі все доступно пояснювали, та за потребою продемонстрували. Будемо звертатися до ОН Клінік ще!
Анастасія
Миколаїв, 28.09.2021
Оцінка:
...
Олена
Полтава, 05.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на консультації у дитячого ортопеда Ярошенко П. В. для профілактичного огляду. Дуже задоволені лікарем. При необхідності будемо звертатися до цього лікаря. Поліна Василівна доступно доносить інформацію, та уважна при огляді. Залишилось позитивне враження.
Сергій
Полтава, 01.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за добрі слова про лікаря. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти та створені комфортні умови на кожному етапі перебування в клініці. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулись в клініку до ортопеда Попова Є В. На прийомі сподобалось відношення лікаря, був уважний, зрозуміло пояснив наступні дії та направив на УЗІ кулькових суглобів. Дуже сподобалося, будемо звертатися.
Анастасія
Миколаїв, 21.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за відгук і теплі слова про нашого спеціаліста. Дійсно, лікар Попов Є.В. кваліфікований спеціаліст, який знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Попова Євгенія Володимировича, який після УЗІ (де нам сказали, що можливо, у нас дисплазія тазостегнових суглобів), заспокоїв перелякану матір :) чітко, по справі все пояснив. За результатами УЗІ не відразу під «одну гребінку», а уважно оглянув дитину, призначив рентген, і виявилося, що все в порядку! Дуже уважний кваліфікований фахівець, до якого приємно приходити на прийом! Спасибі!
Марія
Миколаїв, 14.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марія. Дякуємо за розгорнутий відгук. Нам приємно, що в особі нашого лікаря Попова Є. В. Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити здоров'я своєї дитини. Пріоритети нашої команди - індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високого рівня. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким ..
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі Кузьменко Надії Миколаївні! Гарний спеціаліст ! Лікую другу дитину! Задоволена професійним підходом. Також відзначити хочу доктора УЗД Ібрагімову грамотна, уважна, добра. Спасибі клініці за лікування і хороших лікарів, і їх підхід до діток.
Дар'я
Харків, 08.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Дар'я. Дякуємо Вам за щирий відгук про наших фахівців. Комфорт на кожному етапі звернення до клініки і якісне медичне обслуговування - одні з головних принципів роботи наших медичних центрів. У чому Ви змогли переконатися особисто. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
На консультації у Тимченко В.А. отримали повну інформацію з цікавого для нас питання, а саме плоско-вальгусна деформація стопи. Спеціаліст дуже уважний до проблеми пацієнта і його потреб. План лікування і реабілітації розписаний їм дуже детально та доступно для самого пацієнта
Георгій
Харків, 16.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Георгій. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого лікаря Тимченко Віталія Олексійовича. Для кожного пацієнта фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні та комфортні програми лікування і дають рекомендації з урахуванням всіх діагностичних показників, що значно підвищує ефективність. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вперше відвідали з сином клініку. Адміністратор під час запису врахував всі наші побажання щодо візиту у кількох спеціалістів закладу, так щоб було зручно і нам і дитині. Приємно вражені обслуговуванням, комфортом, уважністю з боку персоналу. Відмітили професіоналізм і підхід до дитини з боку таких фахівців як: Кузик Ігор Володимирович, Попов Євген Володимирович. Дякую!
Анна
Миколаїв, 28.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого медичного центру та спеціалістів. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Ми дбаємо, щоб пацієнти почувалися комфортно протягом усього перебування в клініці, і пропонуємо індивідуальний підхід. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров’я Вам і Вашим рідним.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у ортопеда Попова Є. В. доктор дуже сподобався, все чітко пояснив, консультацією в захваті. Клініка дитині сподобалася, багато іграшок, шарики – що ми дуже любимо. В ОН Клінік звертаємось ні в перший раз, дівчата на стійці регістрації молодчинки, привітні, улибчиві і раді кожному клієнту. Обов’язково будемо звертатися ще!
Вікторія
Миколаїв, 08.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Вдячні за позитивний відгук і добрі слова про наш медичний центр. Раді, що рівень професіоналізму лікаря Попова Євгена Володимировича виправдав Вашу довіру. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, атмосферою прийому та якістю медичного обслуговування. Ми дбаємо, щоб кожен пацієнт почувався у нас максимально комфортно, і пропонуємо сервіс високого рівня, індивідуальний підхід та інноваційні методи діагностики й лікування з використанням сучасного обладнання. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі необхідності. Бажаємо міцного здоров’я Вам і Вашим рідним.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувшись в ОН Клінік до лікаря ортопеда-травматолога Олексюк Р.Д. для планової консультації. Лікар провела уважно огляд, відповіла на всі поставлені запитання, надала рекомендації. Призначила курс лікування. Ми приємно задоволені прийомом лікаря. Рекомендую Олексюк Р.Д. як кваліфікованого спеціаліста.
Дмитро
Полтава, 28.08.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитре. Вдячні за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Олексюк Руслани Дмитрівни. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. У наших медичних центрах працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які застосовують індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а потужна матеріально-технічна база сприяє ефективному лікувально-діагностичному процесу. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров’я Вам і Вашим рідним.
Служба контролю якості ОН Клінік
Медичний центр дуже гарний, медичний персонал дуже ввічливий і дуже приємний. Лікар ортопед спеціаліст своєї справи. Рекомендую!!!
Євгенія
Миколаїв, 29.07.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгеніє. Вдячні за позитивний відгук і добрі слова про нашу клініку і спеціалістів. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, атмосферою прийому та якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров’я Вам і Вашим рідним.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися в клініку з дитиною (болі в колінах). Дуже швидко записали на УЗД і до лікаря ортопеда-травматолога Попової Е. В. Залишилися задоволені УЗД, Кузик І. В. дуже уважний, все пояснює. На прийомі у лікаря ортопеда-травматолога все дуже сподобалося. Уважний, позитивний, компетентний лікар. Велике дякую клініці за таких фахівців.
Тетяна
Миколаїв, 06.07.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок і високу оцінку професіоналізму наших лікарів. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в нашу клініку і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік