Відгуки про лікарів-дитячих гастроентерологiв ОН Клінік

Плутенко І. М., лікар - гастроентеролог. Порекомендувала погуглити та поцікавитись як здати тест, адже я IT спеціаліст. Більш того, центр порушує закон про конфіденційну інформацію. Данні картки, вашого діагнозу не є закритою інформацією. Будь-який співробітник має змогу без вашого відома відкрити та мати доступ.
Oksana
Харків, 19.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що умови проведення діагностичних досліджень в різних закладах мають свої особливості, тому при запису на діагностику потрібно це враховувати. Наша клініка функціонує з дотриманням вимог чинного законодавства щодо доступу до інформації з обмеженим доступом. Доброго Вам здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу сказати слова подяки лікарю Денисюк Тетяні Олексіївні. Професіонал із великим досвідом роботи. Чемна, уважна, знаходить підхід до пацієнтів. Встановила правильний діагноз, призначила лікування. Більше за таких кваліфікованих фахівців! Велике дякую за Вашу працю!
Світлана
Харків, 06.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлано. Дуже дякую за відгук. Щиро вдячні, що вибрали наш медичний центр. Завжди раді допомогти. Здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, Денисюк Тетяна Олексіївна, низький уклін лікаря, зверталася з проблемами дитини, на першому курсі у неї з'явилося запаморочення, нудота, блювання до втрати свідомості два місяці нас лікували різні лікарі, але жодного результату і лише один доктор Денисюк порадила звернутися до психотерапевта оскільки побачила банальну перевтому. Психотерапевт нам допоміг. Дякуємо великому докторові Тетяні Олексіївні за шанобливість до пацієнтів та своєчасну рекомендацію.
Вікторія
Харків, 06.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторіє. Дуже дякуємо за такий приємний відгук. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені рівнем обслуговування та професійною компетентністю лікаря. Щиро раді, що спілкування з лікарем було максимально інформативним. Завжди готові надати якісну медичну допомогу. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим рідним.
Служба контролю якості ОН Клінік
Денисюк Тетяна Олексіївна, дит. гастроентеролог, зазначений стаж 22 роки, кандидат наук! Жах! ганьба! що в такій клініці працюють такі лікарі, безграмотні, не вникаю в суть проблеми, призначають лікування не вивчивши обстеження колег, її лікування призвело до термінової госпіталізації в лікарню! Не лікувала, тому що навіть діагноз не змогла визначити по всіх обстеженнях і потім взагалі послалася, що нам до психолога потрібно! Таким лікарям не місце в клініках такого рівня, які калічать здоров'я наших дітей!
Олена
Харків, 08.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за вибір нашої клініки та діалог зі Службою контролю якості. Жаль, що у Вас склалася подібна думка і хочемо зазначити, що у нас працюють кваліфіковані фахівці, які керуються у своїй діяльності регламентуючими документами МОЗ. На даний момент ми так і не отримали обіцяні альтернативні медичні документи з іншою думкою фахівців. Завжди готові до конструктивного діалогу та продовжити аналіз ситуації за умови надання альтернативної медичної документації. Ми розуміємо емоційний стан родичів коли хворіють близькі люди і готові зробити все, що від нас залежить.
Служба контролю якості ОН Клінік
Нещодавно були на прийомі у дитячого гастроентеролога Омельченко О. В. Ми просто в захваті від лікаря та прийому загалом. Олена Володимирівна детально розповіла про всі моменти, які мене турбували після УЗД, не призначила жодного зайвого аналізу та купи препаратів. Надихнула всю нашу сім'ю почати стежити за своїм харчуванням. Однозначно буду рекомендувати Олену Володимирівну всім своїм знайомим.
Марія
Харків, 11.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Нам дуже приємно, що в особі нашого лікаря Омельченко О. В. Ви знайшли спеціаліста, якому змогли довірити здоров'я дитини. Лікарі «ОН Клінік» проводять діагностику на сучасному високотехнологічному обладнанні, що дозволяє отримати максимально інформативний і точний результат. Дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволені відвідуванням клініки On clinic і дитячого відділення: сьогодні відвідали дитячого гастроентеролога, Кузьмінську Маргариту Романівну, отримали грамотну і інформативну консультацію з оглядом дитини, чого в державній поліклініці отримати неможливо! Доктор швидко знайшла спільну мову з дитиною і призначила лікування і додаткові обстеження.
Поліна
Харків, 11.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Поліно. Дякуємо Вам за відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Сучасна діагностика і лікування в наших медичних центрах - це результативно, якісно і комфортно. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медцентру, атмосферою прийому і якістю обслуговування. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робили сьогодні з дочкою гастроскопію, персонал просто чудовий, доктор Коротких Ольга Сергіївна дуже приємна, анестезіолог і медсестра, не знаю як звати, але такі молодці. Заспокоювали, все розповідали, дійсно людяні люди. Мені, як медику з приватної компанії, дуже догодили. Спасибі вам, ви розумнички.
Людмила
Харків, 07.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмило. Дякуємо за відгук. Сучасна діагностика і лікування в наших медичних центрах - це результативно, якісно і комфортно. Погоджуємося з Вами, у нас працюють кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ми були на прийомі у лікаря-гастроентеролога Гаркавенко Л. М. Звернулися з проблемою малої ваги дитини, поганого апетиту. Лікар уважно вислухала нашу проблему, поставила багато уточнюючих запитань. Лідія Миколаївна добре ладнала з сином, була дуже уважна і привітна. Лікар відповіла на питання, які нас турбували, призначила додаткові обстеження для більш детального виявлення проблеми та порадила консультації інших спеціалістів. Прийомом задоволена. Звертатимуся ще та рекомендуватиму знайомим.
Світлана
Полтава, 04.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за те, що знайшли час поділитися своїм досвідом відвідування медичного центру і високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря Гаркавенко Л.М. Ви змогли знайти рішення неприємних проблем. Нам приємно, що відвідування "ОН Клінік Полтава" пройшло для пацієнта на позитивній ноті. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я мама Артема і хочу написати про свої враження від лікаря гастроентеролога Микусько-Петрову Ольгу Зосимовну. В клініку звернулись з болем в животі, зробили відповідні аналізи призначені педіатром. Ольга Зосімовна нас прийняла з посмішкою. Поставила діагноз Диспепсія (цьому приділю особливу увагу. Диспепсія 8-мирічній дитині). Оскільки я не лікар то це відповідно мене не здивувало але дуже здивувало лікарів в яких ми були на прийомів згодом. Даний діагноз ставиться дітям раннього віку. Але це ще нічого. Вона призначила лікування на 10 днів. Проте болі стали частішими і більш різкішими, тому звернулись з направленням до неї в обласну дитячу лікарню, де вона працює, після чого вона призначила лише пробіотики та каплі від вздуття. Через три дні стало ще гірше і зранку ми примчали з болем до неї. Але вона не прийняла нас і навіть слухати не хотіла. Підходили тричі, дитина плакала від болю на лавочці в відділенні, а їй було байдуже. Тому це людина не лише поганий лікар але і байдужа та безсовісна. На даний час ми знайшли іншого лікаря але болі уже за час лікування в неї з'явились в районі шлунка, а при першому звернені були лише в районі пупка і слабкі. Тому категорично не рекомендую нікому Микусько-Петрову Ольгу Зосимовна. Бережіть своїх дітей, особливо від таких лікарів.
Артем
Миколаїв, 22.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, що ми можемо предметно коментувати діяльність лікарів тільки в межах нашої клініки. Тому за діяльність спеціалістів в інших закладах не можемо нести відповідальність та впливати на хід подій. Кожен заклад має певні встановлені стандарти обслуговування пацієнтів, тому маршрут пацієнта в закладі визначається згідно правил. Кожен лікар має право на свою думку по лікувально- діагностичній тактиці, за яку несе відповідальність. В нашій клініці цілодобово працює контактний центр і є можливість у разі необхідності зв'язатися із лікуючим лікарем. У будь-якому випадку приносимо вибачення за дискомфорт, якщо він був під час звернення в нашу клініку. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відмінний дитячий гастроентеролог Карпенко Ірина Михайлівна. Залишилися дуже задоволені !! Думала, що обстеження затягнеться на кілька прийомів, переживала що дитина буде мучитися з животиком ще довго .... Але - ні! Доктор швидко поставила діагноз і призначила правильне лікування, яке відразу допомогло. Через пару днів дитина і ми були здорові і щасливі. Дякую Ірині Михайлівні! Рекомендую!
Наталія
Харків, 03.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталія. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу лікаря Карпенко Ірини Михайлівни. Для кожного пацієнта фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні програми лікування з урахуванням всіх діагностичних показників, що значно підвищує ефективність. Раді, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли знайти рішення проблеми, що викликала занепокоєння. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідуємо лікаря Гаркавенко Л.М. дуже задоволені, уважні, дуже професійно проведений прийом, питань або труднощів після прийому лікаря в засвоєнні інформації не залишилося. Лікар до дитини був розташований, що дало можливість ретельно провести огляд і призначити тактику подальшого лікування. При необхідності будемо звертатися.
Ірина
Полтава, 28.08.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок і добрі слова на адресу нашого лікаря Гаркавенко Лідії Миколаївни. Фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта, що значно підвищує ефективність. Нам важливо знати, що візит в клініку був для Вас комфортним, результативним і Ви задоволені рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у дитячого гастроентеролога Мікусько-Петрової Ольги Зосімовни. Знайомі з доктором ще до роботи в даній клініці. Чудовий фахівець, уважна, чуйна. Спостерігаємося у неї протягом практично двох років. Одним словом - доктор від Бога. У даній клініки робили ще УЗД дитині у доктора Кузик І. В. Уважний, дуже грамотний фахівець. Клініка чудова, персонал уважний. Побажання, дисконтна карта)))
Тетяна
Миколаїв, 14.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяна. Дякуємо за позитивний відгук і Ваше об'єктивну думку. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми раді, що перебування в стінах клініки було для Вас ефективним і залишило тільки позитивні враження. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.