5
(313 оцінки)
4
(3 оцінки)
3
(3 оцінки)
2
(4 оцінки)
1
(24 оцінки)
4.7
347 відгуків
Дикую Ларисе Валерiiвне
Лікар:
Лузан Лариса Валеріївна
Хочу висловити подяку лікарю Коротких О. С. та медсестрі за професіоналізм, уважність та добре ставлення під час проведення гастроскопії. Ольга Сергіївна все пояснила, детально відповіла на всі питання по результату обстеження. Щиро дякую!
Лікар:
Коротких Ольга Сергіївна
Рекомендую ендоскописта Потапенко М.В. Врач располагающий, спокойный, который смог меня успокоить, и быстро сделать свою работу. И это при том, что я планировала делать гастроскопию под наркозом, а получилось и без нее сделать.
Ещё из плюсов, шланг с подачей воздуха, во время процедуры не было чувства, что сейчас задохнёшься.
Надеюсь, это первое и последнее ФГДС в моей жизни. Но если ещё придется делать, только к этому врачу буду обращаться.
Сьогодні пройшов гастроскопію в ОН клініці у Дніпрі. Гарна клініка, кваліфіковані лікарі, доброзичливі співробітники. Особливо вдячний лікарю Ірині Вікторівні та медсестрі Юлії за високий професіоналізм і людяність, Дуже хвилювався, але зробили все швидко та безболісно. Бажаю успіхів і натхнення!
Лікар:
Буряк Ірина Вікторівна
13 травня проходила гастроскопію в Клименко Світлани Володимирівни. Хочу подякувати цьому лікарю. Вона має золоті руки, дуже привітна в спілкуванні і знаходиться 100% на своєму місці. Проходила без анестезії, хоч була вперше. І саме головне процедура пройшла максимально в безболісному режимі. Ще раз дякую!
Лікар зі своєю колегою мене заспокоїли, так як це був мій первинний огляд ендоскопії, загалом в цій клініці я постійно коли в Ужгороді. Кожному раджу цю клініку ❤️
Лікар:
Павлик Юрій Георгійович
Робила гастроскопію без седації в Світлани Володимирівної , все пройшло безболісно лікар і медсестра підтримували морально під час процедури)) Рекомендую
Не задоволені взагалі цим лікарем та обстеженням,перед колоноскопією обсудили з лікарем всі деталі,що потрібно перевірити,на що звернути увагу,і ітог цього всього,у нас у висновку написані 3 слова,ерозії,загострення немає і все!!!!
І нам лікар якому ми робили це обстеження,сказав,що тут не кваліфікований лікар робив обстеження!!!Викинути такі кошти на це обстеження,і ще при цьому нам говорять зі служби перевірки,що якщо можливо вийде переробити висновок,а якщо ні то ні!!!Це взагалі ТРЕШ,робітників по обʼяві набирають!!!!!
Лікар:
Дігтяр Геннадій Іванович
Не задоволені взагалі цим лікарем та обстеженням,перед колоноскопією обсудили з лікарем всі деталі,що потрібно перевірити,на що звернути увагу,і ітог цього всього,у нас у висновку написані 3 слова,ерозії,загострення немає і все!!!!
І нам лікар якому ми робили це обстеження,сказав,що тут не кваліфікований лікар робив обстеження!!!Викинути такі кошти на це обстеження,і ще при цьому нам говорять зі служби перевірки,що якщо можливо вийде переробити висновок,а якщо ні то ні!!!Це взагалі ТРЕШ,робітників по обʼяві набирають!!!!!
Лікар:
Дігтяр Геннадій Іванович
Робила гастроскопію у лікаря Тихенка Сергія, під легеньким наркозом, це просто чудова процедура (порівняно з тим, як робити при пам'яті). Все пройшло швидко і безболісно, лікарі Тихенко і анестезіолог, також медична сестричка, досвідчені й приємні, з адекватним почуттям гумору. Хто не переносить ФГСД, раджу робити під наркозом. Вдячна клініці за можливість отримати цю послугу!
Лікар:
Тихенко Сергій Петрович
Робила колоноскопію, чудовий лікар. Рекомендую.
Лікар:
Аксьонов Ігор Геннадійович
Вже багато разів робила процедуру ендоскопічного дослідження шлунку у лікаря Потапенко Марини Володимирівни. Сама процедура, звісно що, дуже не приємна, але Марина Володимирівна завжди дуже підтримує під час процедури, заспокює, робить процедуру максимально швидко та обережно. Всі рази під час процедури була задоволена роботою лікаря.
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за Ваш відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно знати, що Ви довіряєте турботу про своє здоров'я нашому лікарю Потапенко Марині Володимирівні. Для нас важлива Ваша висока оцінка роботи нашого фахівця. Залишаємося поруч з Вами. Завжди готові підтримати та допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік