Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-діагностів ОН Клінік

Я була у лікаря Лопатенка Д.Е., мені дуже сподобався лікар, уважний, вислухав мої скарги і виписав ліки, добрий, тільки все хороше. Дякую велике!
Катерина
Кропивницький, 04.07.2024
Оцінка:
Хочу висловити подяку Микитенко Віталію Степановичу, за дуже уважне ставлення до пацієнта. Мені здається, що ледокаїн не так подіяв, як заспокійливі слова лікаря. Після процедури на зрозумілій для пацієнта мові розповів про результати процедури. Раджу проходити ендоскопію у цього лікаря.
Алла
Миколаїв, 23.06.2024
Оцінка:
Лікарем Павликом Ю.Г. була проведена гастроскопія. Лікар дуже уважний, чемний та кваліфікований. Особливо хочу подякувати Руслані Василівні за її турботу про пацієнта під час процедури (обстеження). Дякую!
Анабель-Катерина
Ужгород, 03.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анабель-Катерино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу наших фахівців.Нам приємно, що Ви особливо відзначили професіоналізм нашого лікаря Павлика Юрія Георгійовича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю щиру подяку лікарю та команді, яка проводила мені колоноскопію кишківника. Уважне, привітне ставлення, заспокійлива інтонація голосу дали змогу мені відчути себе захищеною. Після процедури лікар Микитенко В.С. надав детальне пояснення і рекомендації. Дякую і бажаю всім міцного здоровʼя.
Наталя
Миколаїв, 30.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталю. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших фахівців та особливо відзначили нашого лікаря Микитенка Віталія Степановича. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У клініці уже була декілька разів. Кедик А.В. сподобався, чемний, ввічливий
Марія Андріївна
Кропивницький, 14.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє Андріївно. Дякуємо, що поділились своєю думкою про відвідування нашої клініки і лікаря. Завжди готові допомогти у разі необхідності, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Рекомендую! Лікаря Микитенко В.С. професіонал в своїй справі, анастезіолог та вся команда на вищому рівні!!! Дуже хвилювалась, перший раз проходила колоноскопію, але сором'язливість та страх залишились за дверима щойно ввійшла до кабінету. Ввічливі, чуйні, підтримали й допомогли в усьому, процедура пройшла безболісно. Отримала рекомендації від лікаря. РЕКОМЕНДУЮ !!!
Ганна
Миколаїв, 22.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Цінуємо Вашу думку. Нам приємно, що Ви публічну відзначили високий рівень професіоналізму наших фахівців та чуйне ставлення до пацієнта. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Микитенка Віталія Степановича. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю Коротких О.С. та дівчатам, що виконують дослідження з нею, за уважне, доброзичливе ставлення до пацієнта. Не дуже приємна процедура була виконана делікатно, безболісно. Дякую!
Валентина
Харків, 18.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу наших фахівців. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Коротких Ольги Сергіївни. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю Микитенку Віталію Степановичу за витримку, чуйність, турботливість до пацієнта. Бажаю колективу кабінету 207 та лікарю здоровʼя, миру, злагоди.
Наталя
Миколаїв, 02.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталю. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Микитенка Віталія Степановича. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Тетяна
Дніпро, 25.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю Микитенку В.С. і всій його команді, за чуйне, добре ставлення до людей. Людина перебуває на своєму місці і любить свою роботу. Я вже думала таких лікарів немає. Усе пройшло чудово. Дякую. Успіхів і процвітання.
Соловйова
Миколаїв, 12.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу наших фахівців. Нам приємно, що Ви особливо відзначили нашого лікаря Микитенка Віталія Степановича, його доброзичливість та чуйне ставлення до пацієнта. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не рекомендую звертатися до цієї клініки. І довіряти результатам аналізів, які робляться в їх лабораторії. Витратите гроші, а впевненості у достовірності результатів не матимете. 27.01.2024 року мені була проведена колоноскопія, під час якої був виявлений поліп. Лікар запропонував взяти матеріал з поліпа на аналіз. Через два тижні на електронну пошту прийшов результат, в якому був такий діагноз "Аденокарцинома товстої кишки низького ступеню злоякісності - low grade g1-g2". В цей же час зателефонували з клініки і сказали, що записали терміново на консультацію до гастроентеролога. Через хвилин 10-15 передзвонили і відмінили прийом, сказали, що в понеділок передзвонять. В понеділок на електрону пошту прийшов ще один результат аналізу, в якому вже був вказаний інший діагноз - "гіперпластичний поліп товстої кишки". При зверненні до клініки працівники на рецепції ніяких пояснень дати не змогли, яким чином спочатку був поставлений діагноз Аденокарцинома, а через декілька днів змінився на поліп. І вияснити це не має у кого. Після звернення до служби контролю отримала відповідь, що вірний є другий результат. А звідки узявся перший і навіщо його відправили і чий це результат відповіді не дали. Яка була причина того, що спочатку відправили одне, потім інше, як так можно халатно відноситись до проведення досліджень і відправляти не точні результати? Як міг змінитись результат? Значить працюють в лабораторії не компетентні лікарі? Чи переплутали матеріали? Як бути впевненим, що другий результат правильний? Витрачені такі кошти на дане обстеження, а точного результату не має і відповідей на питання також. Не рекомендую цю клініку!
Валентина
Миколаїв, 05.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація і підтверджуємо коректність виданого Вам результату лабораторного дослідження. Вам було надано в телефонному діалозі розгорнуті пояснення по особливостям виробництва цього лабораторного дослідження і обгрунтування необхідності контрольного перегляду. На жаль, за технічних причин Вам було надіслано ще не затверджений висновок, який ще перебував у роботі і приносимо щирі вибачення за ситуацію. Більш детальну інформацію Вам надано телефоном, дякуємо за розуміння і сподіваємось на продовження співпраці.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сметанюк М.В. чудовий, уважний, дуже грамотний лікар. Вивчив усі мої скарги, дав рекомендації, уважно поставився до попередніх призначень колег! Молодий, перспективний, розумний лікар. Побільше б таких лікарів!!!
Олена
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та висловлену думку. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємна Ваша висока оцінка рівня професіоналізму нашого фахівця. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Сметанюка Віталія Ігоровича. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.