Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-діагностів ОН Клінік

Рекомендую! Лікаря Микитенко В.С. професіонал в своїй справі, анастезіолог та вся команда на вищому рівні!!! Дуже хвилювалась, перший раз проходила колоноскопію, але сором'язливість та страх залишились за дверима щойно ввійшла до кабінету. Ввічливі, чуйні, підтримали й допомогли в усьому, процедура пройшла безболісно. Отримала рекомендації від лікаря. РЕКОМЕНДУЮ !!!
Ганна
Миколаїв, 22.04.2024
Оцінка:
Хочу подякувати лікарю Коротких О.С. та дівчатам, що виконують дослідження з нею, за уважне, доброзичливе ставлення до пацієнта. Не дуже приємна процедура була виконана делікатно, безболісно. Дякую!
Валентина
Харків, 18.04.2024
Оцінка:
Хочу подякувати лікарю Микитенку Віталію Степановичу за витримку, чуйність, турботливість до пацієнта. Бажаю колективу кабінету 207 та лікарю здоровʼя, миру, злагоди.
Наталя
Миколаїв, 02.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталю. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Микитенка Віталія Степановича. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Тетяна
Дніпро, 25.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю Микитенку В.С. і всій його команді, за чуйне, добре ставлення до людей. Людина перебуває на своєму місці і любить свою роботу. Я вже думала таких лікарів немає. Усе пройшло чудово. Дякую. Успіхів і процвітання.
Соловйова
Миколаїв, 12.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу наших фахівців. Нам приємно, що Ви особливо відзначили нашого лікаря Микитенка Віталія Степановича, його доброзичливість та чуйне ставлення до пацієнта. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не рекомендую звертатися до цієї клініки. І довіряти результатам аналізів, які робляться в їх лабораторії. Витратите гроші, а впевненості у достовірності результатів не матимете. 27.01.2024 року мені була проведена колоноскопія, під час якої був виявлений поліп. Лікар запропонував взяти матеріал з поліпа на аналіз. Через два тижні на електронну пошту прийшов результат, в якому був такий діагноз "Аденокарцинома товстої кишки низького ступеню злоякісності - low grade g1-g2". В цей же час зателефонували з клініки і сказали, що записали терміново на консультацію до гастроентеролога. Через хвилин 10-15 передзвонили і відмінили прийом, сказали, що в понеділок передзвонять. В понеділок на електрону пошту прийшов ще один результат аналізу, в якому вже був вказаний інший діагноз - "гіперпластичний поліп товстої кишки". При зверненні до клініки працівники на рецепції ніяких пояснень дати не змогли, яким чином спочатку був поставлений діагноз Аденокарцинома, а через декілька днів змінився на поліп. І вияснити це не має у кого. Після звернення до служби контролю отримала відповідь, що вірний є другий результат. А звідки узявся перший і навіщо його відправили і чий це результат відповіді не дали. Яка була причина того, що спочатку відправили одне, потім інше, як так можно халатно відноситись до проведення досліджень і відправляти не точні результати? Як міг змінитись результат? Значить працюють в лабораторії не компетентні лікарі? Чи переплутали матеріали? Як бути впевненим, що другий результат правильний? Витрачені такі кошти на дане обстеження, а точного результату не має і відповідей на питання також. Не рекомендую цю клініку!
Валентина
Миколаїв, 05.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація і підтверджуємо коректність виданого Вам результату лабораторного дослідження. Вам було надано в телефонному діалозі розгорнуті пояснення по особливостям виробництва цього лабораторного дослідження і обгрунтування необхідності контрольного перегляду. На жаль, за технічних причин Вам було надіслано ще не затверджений висновок, який ще перебував у роботі і приносимо щирі вибачення за ситуацію. Більш детальну інформацію Вам надано телефоном, дякуємо за розуміння і сподіваємось на продовження співпраці.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сметанюк М.В. чудовий, уважний, дуже грамотний лікар. Вивчив усі мої скарги, дав рекомендації, уважно поставився до попередніх призначень колег! Молодий, перспективний, розумний лікар. Побільше б таких лікарів!!!
Олена
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та висловлену думку. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємна Ваша висока оцінка рівня професіоналізму нашого фахівця. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Сметанюка Віталія Ігоровича. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже дякую за діагностику ,все пройшло краще ніж очікував,однозначно рекомендую!
Віктор
Дніпро, 24.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторе. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийшла на гастроскопію у відділення на вул. Ярослава Мудрого. Добу не спала, був панічний страх (досвід відвідування держ. поліклінік). Прийняла рішення провести процедуру з медикаментозним сном. Так, це вдвічі дорожче, але повірте, воно того варте. Лікар і медсестра максимально позитивні. Анестезіолог дуже приємний. Відчуття: протягом хвилини я заснула. Коли прокинулася, було відчуття, що просто добре виспалася. За часом хвилин 20. Рекомендую однозначно!
Тетяна
Харків, 20.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки. Вдячні за рекомендації. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена візитом до лікаря-ендоскопіста Олександра Селіванова. Уважний, все детально пояснив, показав і прокоментував. Не дивлячись на малоприємну процедуру - все пройшло спокійно і безболісно. Дякую лікарю. Хто в пошуках хорошого ендоскопіста - рекомендую.
Лариса Залозна
Черкаси, 19.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Селіванова Олександра Геннадійовича. Вдячні за рекомендації. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила гастроскопію з наркозом' супер доктор' супер' наркоз' супер обслуговування' спасибі величезне
Світлана
Миколаїв, 17.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходив колоноскопію в Аксьонова Ігоря Геннадійовича, все пройшло практично безболісно, лікар усе оглянув, що мене цікавило, дав рекомендації. Усе пройшло на найвищому рівні. Дуже приємний лікар, спасибі йому величезне!
Єгор
Дніпро, 14.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Єгоре. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Аксьонова Ігоря Геннадійовича. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.