Відгуки ОН Клінік Ужгород

Проходила лікування у лікаря уролога Куркутова О.А. Швидко і правильно встановив діагноз, назначив правильне лікування.
Тетяна
Ужгород, 26.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Згодні з Вами, наші лікарі комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу. Завжди готові допомогти, бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хороша сучасна клініка, загалом персонал дуже привітний, зверталась не одноразово- залишилась задоволена результатом лікування. В даний час проходжу курс лікування у гастроентеролога Гарчар Валентини Петрівни. Дуже чуйна і уважна.З великим досвідом роботи. Відразу видно – спеціаліст своєї справи. Я дуже вдячна Вам Валентина Петрівна за хороше ставлення до пацієнтів. Клініку рекомендую. Успіху Вам!
Раіса Нуждак
Ужгород, 22.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Раїсо. Дякуємо за добрі слова. Наші лікарі комплексно підходять до діагностики та лікування, а в комплексі з інноваційним обладнанням, яке використовується у нас у медичному центрі, пацієнти отримують справді ефективний результат. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я
Служба контролю якості ОН Клінік
Я в захваті від роботи центру ON Clinic. Дуже уважний медперсонал, прекрасні фахівці, чуйне ставлення до пацієнта. Дуже сподобався лікар який зробив операцію успішно і зробив моє життя щасливим. Худинець Михайло Михайлович лікар від Бога! Дуже чуйний, добрий, професіонал своєї роботи!!! Рекомендую 100% його як людину, лікаря в своїй сфері професіонал! Я дуже задоволена всім! Приємний персонал!!! Відчуваєш себе як вдома. Дякую!
Ксенія
Ужгород, 20.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ксеніє. Дякуємо за позитивний відгук та добрі слова. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого спеціаліста. Ми раді, що Ви на власному досвіді переконалися у професійних якостях лікаря Худинця М.М. Не забувайте про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до ОН Клінік Ужгород з проблемою по жіночому до лікаря Гарчар Майї Павлівни. Лікування проходило добре, лікар перспективний, досвідчений, висококваліфікований, роботою персоналу задоволена. ОН Клінік Ужгород рекомендую з власного досвіду.
Маріанна
Ужгород, 20.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Маріанно. Дякуємо за високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Ми прагнемо постійно удосконалювати якість медичного обслуговування. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила лікування в лікаря-проктолога Худинець М.М. Перший візит – хвилювання, але бачачи професійний рівень, всі переживання пропадають самі по собі. Персонал – компетентний, привітний, не має ніякого негативу, що не зрівняєш з державними поліклініками. Рекомендую.
Мар’яна
Ужгород, 20.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Мар'яно. Вдячні за відгук та теплі слова на адресу нашого спеціаліста. Лікар Худинець М.М. справді кваліфікований спеціаліст. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до гастроентеролога з профілактичним направленням від проктолога. Я у захваті від лікаря-гастроентеролога Гарчар Валентини Петрівни, як від спеціаліста своєї справи, і як від надзвичайно чудової жінки. Ретельно підібрала лікування, яке я тепер буду проходити. Надіюся на позитивний результат.
Любов
Ужгород, 15.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любове. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Лікар Гарчар В.П. кваліфікований спеціаліст, яка уважно ставиться до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Худинець Михайло Михайлович лікар з великої букви, приємно вражений. Лікування пройшло без ускладнень, чудовий результат на протязі тижня.
Юрій
Ужгород, 15.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юрію. Дякуємо за відгук. Нам дуже приємно, що лікування під наглядом нашого лікаря дало позитивний результат і Ви залишилися задоволені. Не забувайте про профілактичні огляди та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Довгий час турбувала така проблема, як родимки по тілі та на обличчі. Звернувся до лікаря Томинець О.В., видалили без проблем, зажило теж швидко. Приємно те, що беруть аналізи на всі випадки, аби знати точну картину, а не на око визначають проблематику. Рекомендую.
Вадим
Ужгород, 13.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вадиме. Дякуємо за відгук. Видалення новоутворень шкіри в нашому медцентрі проводять за допомогою радіохвильового методу. Перевагами методу є безболісність та точність впливу на зону ураження. Завжди готові допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходжу лікування у лікаря Полянського П.А. і лікар назначив пройти УЗД. Я звернулася до лікаря УЗД Лигирди В.В. Проходила дослідження черевної порожнини, , малого тазу та молочних залоз. Лікарем задоволена: він добре розказав та пояснив мої проблеми.
Марія
Ужгород, 13.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Нам важлив, що Ви задоволені результатом звернення до медцентру. Спеціалісти «ОН Клінік» проводять діагностику на сучасному високотехнологічному обладнанні, що дозволяє отримати максимально інформативний результат. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Славік
Ужгород, 12.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була сьогодні на УЗД у лікаря Ківер Лідії Володимирівни, мені сподобався візит, хоча він був першим у клініку. Лікар все добре пояснив мені. Я задоволена візитом. В наступний раз якщо щось то буду звертатися саме до вас.
Мар’яна
Ужгород, 07.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Мар’яно. Вдячні Вам за позитивний відгук та добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медцентру. Завжди раді допомогти та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до лікаря Полянського П.А. з проблемою геморою. Мала три вузли, з якими Павло Антонович легко справився. Проблема була декілька років, лікар вирішив її за 1 місяць лікування, накладали латексні кільця, і плюс медикаментами вирішили мою проблему. Дякую Павлу Антоновичу і клініці за гарне обслуговування.
Світлана
Ужгород, 06.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Вдячні за відгук та високу оцінку професіоналізму нашого лікаря. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медичного центру та якістю медичного обслуговування. Справді, лігування латексними кільцями є одним із найефективніших безопераційних методів лікування проктологічних проблем. Завжди готові допомогти Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Ужгород, вул. Пестеля, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі