Logo
0 800 30 11 77

Відгуки ОН Клінік Ужгород

...
Марина
Ужгород, 10.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Отримав консультацію у Валентини Петрівни Гарчар. Напевно найкраща консультація у моєму житті. Дуже щиро дякую особисто лікарю і всьому персоналу. Буду рекомендувати усім. Окрім професіоналізму присутня величезна людяність. Низький уклін.
Микола
Ужгород, 05.04.2024
Оцінка:
Відвідала лікаря-ендокрінолога Островську Т.І. Задоволена вичерпною консультацією і корисними порадами. Вдячна за уважність! Лікар УЗД - Гондорчин М.В. Вичерпна консультація і чудове ставлення до пацієнта. Вдячна за кваліфікований персонал, уважність і організацію медичного обстеження.
Олена
Ужгород, 05.04.2024
Оцінка:
Учора були з донькою у лікаря Пузако Наталія Геннадіївна дуже сподобався лікар: усміхнена, гарний спеціаліст, ввічлива, пʼять зірочок. Також хочемо подякувати дерматологу Кривка Оксані Володимирівні - супер лікар!!! Побільше таких лікарів, обовʼязково при можливості обовʼязково на прийом до неї. Дякуємо вашій клініці за таких гарних спеціалістів. Ми вдячні вам!!!
Ольга
Ужгород, 05.04.2024
Оцінка:
Хочу подякувати лікарю гінекологу Пузако Н.Г. за те, що підібрала правильний курс лікування та допомогла вилікувати різні інфекції. Дуже приємна у спілкуванні. Персонал також дуже ввічливий. Дякую, Бажаю процвітання.
Валерія
Ужгород, 05.04.2024
Оцінка:
Хотіла подякувати лікарю проктологу Будул Віктор Васильович за кваліфіковану допомогу, чуйність., професіоналізм. Робила операцію Лазерна вапоризация гемороїдальних вузлів . Операція не дуже приємна, головне , що все пройшло добре. Після операції, , було призначено ефективний курс реабілітації, постійний контроль за ходом реабілітації . Час реабілітації триває десь два місяця . Не два тижні як кажуть деякі лікарі на це треба розраховувати .
Ірина
Ужгород, 03.04.2024
Оцінка:
Пришила на прийом до лікарки Томінець Оксани Василівни. Була потреба видалити бородавку на обличчі. На першому прийомі видалили, але (як я побачила вже вдома) не в повному обʼємі, частка бородавки залишилась невидаленою. Прийшовши на прийом вдруге, щоб отримати якісь пояснення, лікарка зі здивованим обличчям спочатку зробила вигляд, що нічого не бачить, а потім! зробивши дерматоскопію, ПОБАЧИЛА і сказала, що це нове новоутворення, яке виросло за кілька днів. По-перше, я жила з цією проблемою близько 3-х років і, можна сказати, на зубок знала силует своєї бородавки і це аж ніяк не було новим новоутворенням. В кабінеті клієнта також є 2 знімки: перший прийом( до маніпуляції) і другий(2 тижні після маніпуляції). На обох присутня невидалена частина, яка підтверджує факт того, що це не новоутворення, а неякісна робота спеціаліста. При повторному видаленні мені зробили знижку, ніби вказуючи на те, що це рецидив) але свою помилку так і не визнали, дуже шкода. Була б змога прикріпити сюди фотокартки - з задоволенням це зробила би.
Марія
Ужгород, 01.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Служба контролю якості проводить предметний розбір по всім зверненням від реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли зв'язатись з Вами телефоном — абонент не відповідає. Для продовження діалогу за Вашим зверненням просимо звертатись за номером Служби контролю якості 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Ми залюбки допоможемо, зичимо добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу відмітити високу якість роботи лікаря-дерматолога в Ужгородській клініці - Томинець Оксани Василівни. Це було видалення доброякісних невусів (декілька на обличчі). Видалення було проведено бездоганно та делікатно. Дуже швидко все зажило. Навіть закордоном лікарі-колеги підтвердили, що робота проведена дуже грамотно та якісно. Обовязково звернуся ще, якщо буде така необхідність. Можу рекомендувати! Дякую гарно!
Dariya
Ужгород, 29.03.2024
Оцінка:
Comment on Dr Oxana Tomynets : I wish to comment on this excellent dermatologist. She has diagnosed me perfectly and given the correct treatment every time. She is an EXCELLENT doctor and I HIGHLY recommend her. She also made immediate time for me in emergency situations and I am very grateful to her! Regards Heidi Amin, Austrian Embassy Uschhorod
heidi Amin
Ужгород, 20.03.2024
Оцінка:
Проходила курс лікування в Томинець Оксани Василівни ,дуже задоволена результатом,рекомендую всім.Дуже приємна,розумна та добра лікарка. Усі працівники дуже привітні а особливо Оксана Василівна.Дуже вдячна за хороший результат!
Вікторія
Ужгород, 16.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо Вашу думку. Нам приємно знати, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Томінець Оксаною Василівною та Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу розповісти про мого лікаря Томинець Оксану Василівну. Мені її порекомендувала колежанка, яка після ковіду теж втратила волосся. Не очікувала такого яскравого результату. Вразила уважність, людяність та професійність Оксани Василівни. Дякую за можливість ходити без перуки та радіти.
Василенко Таміла
Ужгород, 16.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Таміло. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно виказали подяку на адресу нашого фахівця. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Томінець Оксани Василівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікувався в Оксани Васивіни дуже хороший лікар.Щиро дякую за ефективне лікування та правильно поставлений діагноз.Рекомендую.
Василь
Ужгород, 16.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Василю. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Томінець Оксани Василівни. Завжди раді допомогти. Вдячні за рекомендації. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Ужгород, вул. Д. Богуславського 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.