5
(1298 оцінок)
4
(17 оцінок)
3
(15 оцінок)
2
(43 оцінки)
1
(275 оцінок)
4.2
1650 відгуків
Була на процедурі колоноскопія, проводила лікар Удовіхіна Олена Іванівна. Все пройшло в дуже спокійній обстановці, лікар все роз'яснила щодо всіх моїх питань. Все детально розповіла щодо стану мого здоров'я. Неймовірна гарна команда професіоналів, анестезіолог та медсестра. Дуже гарне ставлення до пацієнта, поміч у підготуванні, спілкування, доброзичливість. Дуже вдячна.
Лікар:
Удовіхіна Олена Іванівна
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Наш пріоритет - це якісний сервіс, кваліфікована медична допомога та комфорт пацієнтів на усіх етапах надання послуг. Для нас важливо знати, що Ви цінуєте високий професійний рівень наших фахівців та залишилися задоволені якістю медичної допомоги. Завжди раді вітати на профілактичних візитах та готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку Литвиновій Лілії Володимирівні за високий професіоналізм і уважне ставлення. Лікар дуже скрупульозна, нічого зайвого не призначає, завжди пояснює все чітко і зрозуміло. Піклується про пацієнта, веде лікування до повного одужання. Дякую за вашу доброту і за те, що допомагаєте бачити світ чітко!
Доброго дня, Інно. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Нам приємні Ваші щирі слова подяки на адресу нашого фахівця. Раді знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Літвінової Лілії Володимирівни. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотів би похвалити за чудово виконану роботу Кочеровського Олександра Ігоровича. Операція пройшла дуже добре, як і відновлення після неї. Дуже досвідчений хірург і приємна людина
Доброго дня, Денисе. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Раді знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були у лікаря Матенко О.П. зі скаргами у плечі, прийом тривав не більше трьох хвилин, одне пояснення лікаря тільки потрібно робити МРТ (хоча в тілі є уламки). Тільки після МРТ знову приходити на прийом і це 600 гривень
Лікар:
Матеко Олексій Петрович
Добрий день, Юліє. Для нас цінна думка всіх реальних пацієнтів клініки, яким Ви не є в даному випадку. У нас працюють кваліфіковані спеціалісти і ми слідкуємо, щоб нашим пацієнтам було комфортно відвідувати клініку. Зазвичай, пацієнти свідомо обирають користуватись або ні платними медичними послугами. За підсумком розбору ситуації пацієнт отримав зворотній зв'язок особисто. Зичимо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар уважний і компетентний, все пояснює просто та зрозуміло. Допоміг. Рекомендую.
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря. Щиро вдячні за рекомендації. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю Кочеровському Олександру Ігоровичу за професійно проведену операцію з видалення ліпоми на спині. Усе пройшло чудово, швидко та без ускладнень. Окремо хочу відзначити уважне ставлення після операції — протягом усього періоду загоєння лікар сам робив перев’язки та слідкував за процесом відновлення. Рекомендую як справжнього професіонала своєї справи!
Доброго дня, Дар'є. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Вдячні за рекомендації. Запрошуємо до клініки на профілактичні візити. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
РЕЦЕПЦІЯ. При укладенні договору з сімейним лікарем, рецепція повідомила, що ви зможете зв'язатися з лікарем по мобільному, так як і раніше ви зв'язувалися в міській поліклініці. Насправді тільки в прийомні години, у вільний час. Добре, я не дзвоню ввечері, вдень під час робочого дня. Зараз дуже жахливий стан, температура третій день. Зараз понеділок, записатися тільки на середу, три дні, за них можна і коні рушити. Ніякої допомоги, щоб протриматися до середи. Розчарування повне і жаль, що довірилися цій клініці.
Доброго дня, Яно. Дякуємо за вибір нашої клініки і діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, що всі послуги в нашій клініці надаються за попереднім записом, тому можливо запропонувати тільки найближче вільне вікно, при цьому пацієнт самостійно визначається підходять йому або ні запропоновані умови. Будемо очікувати Вас у клініці згідно здійсненого запису. Завжди готові допомогти в рамках спеціалізації клініки, зичимо добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, Кириле. Дякуємо за відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу лишити відгук про клініку он-клінік на Палаці спорту і особливо офтальмолога Литвиненко Лілію.
Сама клініка і її працівники повели себе непрофесійно. Перенесли час запису раніше, ми приїхали на зазначений час, а на рецепшені дівчата говорять, «а вам не говорили, що запис збився і треба чекати?».
Чекаємо. Прийом не відбувся, бо лікар не толерантна і не професійна. Уміння комунікувати і доносити свою думку просто зашквар.
Прийом не відбувся - верніть кошти. Добре. Пишіть заяву. Написали. Чекаємо. А ніхто не повідомляє. Так вам дівчата з рецепшину мали повідомити. Ні. Дівчата мовчать.
Не можуть чітко виконувати свої обовʼязки. Лише 100 вибачень.
Добрий день, Марино. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Нам прикро, що у Вас склалась таке враження і перепрошуємо за дискомфорт, якщо Ви відчули його при візиті до клініки. У нас працюють кваліфіковані спеціалісти і ми слідкуємо, щоб нашим пацієнтам було комфортно відвідувати клініку. Подобається лікар або ні - оцінка доволі суб'єктивна, в клініці завжди є можливість змінити лікаря, кожне відділення представлене кількома спеціалістами. Сподіваємось на продовження співпраці, міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
При повторному візиті до гастроентеролога Селіванової Л. І зіткнулась з тим, що лікар почав підвищувати на мене тон з приводу того, що я не здала всі аналізи (а саме кал) При поясненні, що у мене є блювотний рефлекс і поки відклала ці аналізи, лікар обуреним тоном сказала: «Так завʼяжіть собі нос». Замість спокійного пояснення мені, як пацієнту, що без цих аналізів неможливо зробити повну картину і більш лагідного спілкування , відчула відчуття провини, зверхнє ставлення до мене лікаря. На мої питання відповіла різко. Я зауважила лікарю, що вона спілкується зі мною на підвищених тонах. Лікар знизила тон і відповіла, що вона просто емоційна і завжди так спілкується. Я пацієнт, який плачу гроші, а всі інші аналізи не безкоштовні і маю право обирати. Якщо я щось роблю не так, я прийшла розібратись зі своє проблемою саме на консультації у дружелюбному тоні. А відчула оцінку лікаря за свої питання і різкі відповіді .
Після такого звернення бажання звертатися повторно в лікарню тепер не маю. Прошу видавати вашим лікарям магній і навчити елементарним базовим скріптам спілкування з клієнтом ?
Лікар:
Селіванова Лариса Ігорівна
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важливий кожен відгук від наших пацієнтів. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Безумовно, повага, взаєморозуміння та комфорт у спілкуванні між лікарем та пацієнтом є важливими для досягнення успіху у лікуванні. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт. Зазначаємо, якщо у пацієнта не виникло контакту та порозуміння з лікарем, то завжди є можливість звернутися до іншого фахівця цього профілю, оскільки усі напрямки у клініці представлені кількома спеціалістами. Більш детальну інформацію Вам було надано у телефонному режимі. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я та на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я була на прийомі у лікаря Удовіченко О.О. і вийшла від неї зовсім іншою людиною в гарному сенсі! Все розʼяснює, заспокоює, розповідає, все по поличках!!! Дякую за якість і професіоналізм!
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємні Ваші щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Удовиченко Олени Олександрівни. Ми раді знати, що Ви залишилися задоволені консультацією фахівця. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Консультація лікарів в «ОН Клінік Харків»
Адреса: Харків, пр. Героїв Харкова, 257
ОН Клінік Харків Палац Спорту
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:00, Сб: 8:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону:
0 800 30 11 77
цiлодобово.
- По мапі
- Аеропанорама