Відгуки про відділення лабораторних аналізів в ОН Клінік Харків (м. Палац Спорту)

Просто жах! В основному холі неможливо перебувати! Черга скоро на вулицю виходитиме. Хворі та здорові та діти всі в одній черзі! Сьогодні вранці взагалі неймовірне було! Гірше за державну. Одна каса - черга. На аналізи черга! О 40-й хвилині ще не зайшли ті, кому на 9.15. Чому я мушу лаятись щоб мене більш-менш вчасно прийняли?! І чому ті, хто на плр, загалом?! Ви що спеціально хочете позаражати всіх? Старатимуся до вас більше не потрапляти.
Юлія
Харків, 15.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо відзначити, що це процеси у клініці проводяться відповідно до встановлених стандартів. Персонал ОН Клінік дотримується всіх режимних заходів, рекомендованих МОЗ України. Для поділу потоків пацієнтів організовано окремі пункти прийому та забору матеріалу. Комфорт пацієнтів на всіх етапах надання медичних послуг у нашій клініці – одне з пріоритетних завдань. Над забезпеченням якості сервісу працює щодня команда фахівців клініки. Ми завжди готові відповідати за недоліки у роботі, якщо такі є. Просимо вибачення за дану ситуацію. Більш детальна інформація була надана Вам у телефонному режимі. Завжди готові допомогти, бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу написати відгук про лабораторію ОН Клінік. Здала ряд аналізів для контролю здоров'я і була приємно здивована, що результат отримала в той же день! Все на вищому рівні від здачі аналізів до отримання результатів. Буду звертатися і далі до вас! (Карта 702807)
Ольга
Харків, 08.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Ми прагнемо надати максимально комфортні умови на всіх етапах перебування в медичному центрі. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку медсестрі в маніпуляційній (Вікторія), яка немов фея професійно виконує свої обов'язки. Раніше завжди мої походи на здачу крові закінчувалися втратою свідомості. Сьогодні ж я після здачі аналізу вийшла з кабінету з посмішкою. Спасибі за вашу працю і уважність. Тепер тільки до Вас)
Вікторія
Харків, 05.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до медцентру і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здавала аналіз 18.09 о 9:15 ранку "Скринінг першого триместру". Після чого просиділа в холі, в очікуванні ціни за цей аналіз, так як, лікар (у якого я є помітний у цій же клініці) призначив мені аналіз в лабораторії з якою вони співпрацювали раніше, а тепер у них новий договір, з іншого лабораторією, яка ще не підтягла ціни і вони в базі не бачать такого аналізу і не знають скільки він коштує! Відмінно, чи не так) Після скандалу мені нарешті то видали суму до оплати. У понеділок я отримую свій результат і що ви думаєте) Це "Скринінг другого триместру" Дуже цікаво отримати такий результат перебуваючи на 13 тижні вагітності! Я подзвонила на гарячу лінію, вони взяли мою заявку, але через добу, результатів нуль! Хочу так само уточнити, що на гарячу лінію я зателефонувала раніше, до отримання результату, так як зайшла в особистий кабінет подивитися, а не прийшов чи результат, тоді то я і зрозуміла що гроші, та й саму кров, взяли не зрозуміло на що! Після звернення на гарячу лінію (о 12:45) мені передзвонили з ОН Клінік де то о 19:20 і почали уточнювати дані, необхідні для даного аналізу! Ви серйозно? Кров я здавала 18.09 о 9:15, ви телефонуєте мені 20.09 (після отримання не ту аналізу) і уточнюєте дані? Я вже мовчу про те, що у мене вже брали помилково цей аналіз, але тільки на 7-8 тижні вагітності! Класно працюють професіонали. Не зрозуміло взагалі навіщо вам карта пацієнта, в якій лікарем прописано призначення і дата аналізу, якщо ви все одно робите все навпаки? Так само було ще з одним аналізом, який я оплатила 1500, а через 15 хвилин мені сказали, що у мене борг за нього поверніться, а за фактом, та ж історія, його просто не виявилося в базі, і коштує він на порядок дешевше! Добре що в тому випадку гроші на депозит повернули. Ну власне, я більш ніж яскраво змалювала професіоналізм даного закладу!
Катя
Харків, 21.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важлива думка і зворотний зв'язок від наших пацієнтів, завдяки чому ми можемо покращувати якість обслуговування. Персонал клініки прагне максимально оперативно реагувати на будь-які нестандартні ситуації, забезпечуючи якісне надання послуг в комфортних умовах. Над забезпеченням поліпшення якості сервісу щодня працює команда фахівців, але на жаль, іноді мають місце бути непередбачені обставини і вплив людського фактора. Ми завжди йдемо назустріч нашим пацієнтам і готові допомогти у вирішенні питань, пов'язаних з обслуговуванням у нашій клініці. У будь-якому випадку клініка готова нести відповідальність за всі недоліки в роботі, якщо такі є. Просимо свої вибачення. Більш детальна інформація була Вам надана в телефонному режимі. Ми раді, що інформація і вибачення були Вами прийняті. Завжди готові допомогти в разі потреби. Сподіваємося на подальшу співпрацю, бажаємо здоров'я і всього доброго.
Служба контролю якості ОН Клінік
Необхідно було здати аналіз ПЛР для вильоту. Вирішила в ОН Клінік. Залишилася ДУЖЕ задоволена. Результат отримала дуже швидко. Все на вищому рівні!!! карта 219526
Анна
Харків, 11.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анно. Дотримання високих стандартів якості медичних послуг - першочергове завдання нашої Мережі. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Запис на аналізи зробила ще в неділю, за 4 дні ніхто не помітив помилку в базі, що один з аналізів можна зробити тільки в іншому кабінеті, дізналася за фактом в день здачі, прочекавши 30 хвилин для вирішення ситуації, що склалася, написала заяву на повернення коштів.
Анастасія
Харків, 28.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анастасіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт пацієнтів на всіх етапах надання медичних послуг - одна з наших пріоритетних завдань. Персонал медичного центру прагне максимально оперативно реагувати на будь-які нестандартні ситуації, забезпечуючи якісне надання послуг в комфортних умовах. Приносимо свої вибачення, якщо візит в медичний центр доставив Вам дискомфорт. Більш детальна інформація була надана Вам в телефонному режимі. Ми раді, що питання вичерпане і завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я і всього доброго.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здала аналіз у гінеколога, у звичайній лікарні або іншій платній клініці аналіз робили прям при мені, 5 хвилин роботи, у вас робити будуть, сказали, в районі тижня. Як можна простий аналіз за такі гроші так довго робити? Я в шоці! Сказали, що хтось у вас у відпустці, нікому робити. Ну без коментарів.
Олена
Харків, 27.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що різні лабораторні дослідження мають певні терміни готовності залежно від графіка постановок лабораторії і технологічних процесів. Відповідно, готовність кожного аналізу визначається в міру його виконання, заявлені регламентні терміни не порушені, результати видані. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відмінна клініка, професійний персонал! РЕКОМЕНДУЮ ?, Здавав аналіз, все швидко чітко, результати аналізу вже ввечері прийшли на пошту! Дякую персоналу ОН Клінік за європейський підхід! 5 балів.
Олександр
Харків, 01.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олександре. Раді, що Ви задоволені результатом звернення до медичного центру та якістю обслуговування. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку медсестрам з КЗК-1 (кабінет 109)! Завжди привітні, ввічливі і уважні. Відмінно виконують свою роботу. Особлива подяка Багіровій Ельвірі за безболісні уколи і крапельниці в мої дуже складні вени.
Вікторія
Харків, 14.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторіє. Дякуємо за добрі слова про персонал нашого медичного центру. Комфорт на кожному етапі відвідування медцентру - один з основних принципів роботи нашої Мережі. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила аналізи в лабораторії в самій лікарні (3 рази). Результати отримувала на свою електронну почту тільки після того, як дзвонила і прохала надіслати. Автоматично нічого не приходить, хоча лікарня позиціонує автоматичну розсилку, якщо вказана пошта. Платити кошти і ще постійно витрачати свій час на визванювання бажання більше немає. У місті є багато лабораторій, які оперативно надають інформацію щодо результатів.
Юлія
Харків, 30.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт для пацієнта на всіх етапах надання медичних послуг в нашому медичному центрі - одне з пріоритетних завдань. Над забезпеченням поліпшення якості сервісу щодня працює команда фахівців медцентру, але на жаль, технічний момент мав місце бути. За дану ситуацію приносимо вибачення. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дівчата-медсестри дуже уважні і обережно роблять в/м та в/в уколи. У мене не дуже хороші вени на руках, але жодних побічних моментів у вигляді синців після уколів не було.
Юлія
Харків, 13.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. Раді, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю подяку медсестрі кабінету забору крові Шелест Вікторії. Не дивлячись на те, що у мене погані вени, Вікторія набрала кров швидко і професійно, хоча до цього з першого разу потрапити у вену ще нікому не вдавалося. Окреме спасибі персоналу клініки, все ввічливі і доброзичливі. Побажаю ОН Клінік процвітання і вдячних паціентов. Все на вищому рівні!!!!
Позднякова Інна Василівна
Харків, 09.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Інно. Дякуємо за відгук. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. Для цього створені всі умови - медичного центру нашої Мережі забезпечені високотехнологічним обладнанням, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік