Відгуки про лікарів-інфекціоністів у Харкові (м. Пушкінська)

Від щирого серця хочеться подякувати Блажко Валентині Сергіївні! Протягом 2-х місяців перехворіли на ковід батьки і бабуся дружини, а потім і ми захворіли. Дякую за індивідуальне лікування, не дивлячись на досить молодий вік перехворів я не так легко як хотілося б. Але завдяки турботі, грамотно призначеному лікуванню та людській доброті Валентини Сергіївни, на поправку пішов одразу!) Дякую Вам величезне від усієї нашої родини, Ви нас усіх вилікували, пам'ятали про нас і вдень, і вночі! Валентино Сергіївно, ми Вам дуже вдячні, дякую за Ваші знання та таке уважне ставлення до кожного з нас!) Дякую, що вилікували всіх нас!
Бердник Артем
Харків, 21.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Артеме. Дякуємо за щирий відгук та Вашу об'єктивну думку. Ми раді, що у Вас залишилися лише позитивні емоції від звернення до нашого лікаря. Згодні з Вами, у нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Також хочемо відзначити, що хорошою підмогою для наших лікарів є потужна матеріально-технічна база нашої Мережі. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким і завжди готові допомогти у разі потреби.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я одна з тих пацієнтів, які не втомляться дякувати Блажко Валентині Сергіївні. Неодноразово Валентина Сергіївна приходила на допомогу моїй родині. І завжди зі 100% успіхом ми перемагали хворобу. На цей раз  ми звернулися до неї з моєю мамою, з ураженням легень65 %., сатурацією 70%. У перемозі над хворобою завжди беруть участь двоє: ЛІКАР І ПАЦІЄНТ. Лікар призначає лікування, а пацієнт чітко його виконує. Інакше-ніяк!!!!Тільки чіткий тамдем!!!!! Дякую Валентині Сергіївні за призначення, за підтримку і увагу і зв'язок 24/7. (до речі, сімейний лікар жодного разу не зателефонував). -"Не переживайте, вигрібемо". І ми ВИГРЕБЛИ!!!! Хтось вискакує за 3-5 днів, але нам знадобилося довше. Зараз уже  мама чекає на мене з роботи, щоб піти погуляти!!!!! Вкотре переконуюся в правильності вибору лікаря ще багато років тому.! Дякую, Валентина Сергіївна за ВАШУ ЛЮДИНУ, ПРОФЕСІОНАЛІЗМ І ТВЕРДІСТЬ ДУХУ!!!!!!
Оксана
Харків, 18.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Блажко В.С. Ми раді, що в особі фахівця Блажко Валентини Сергіївни Ви знайшли лікаря, якому ви можете довірити здоров'я пацієнта. Пріоритети нашої команди – індивідуальний підхід до кожного пацієнта та надання медичних послуг високого рівня. Ми розуміємо, наскільки важливий позитивний емоційний зв'язок між пацієнтом і лікарем, а також комфортна атмосфера в цілому. Тому у нас працюють лише кваліфіковані спеціалісти, у чому Ви змогли переконатися. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку доктору Блажко Валентині Сергіївні за допомогу в лікуванні COVID!!!! Дякую за професіоналізм, за підтримку, за Ваше добре серце та час, який Ви були на зв'язку (24/7) Після Ваших слів "Спокійно. Все буде добре. Обіцяю" почалося моє одужання!!! І ось через 10 днів я повертаюся до нормального життя! Величезне Вам ДЯКУЮ за мої 36.6!!!!
Катерина
Харків, 17.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за Вашу думку щодо роботи нашого лікаря. Блажко В.С. справді уважний та кваліфікований фахівець. Нам приємно, що після відвідин "ОН Клінік Харків" у Вас залишилися лише позитивні враження. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
БЛАЖКО ВАЛЕНТИНА СЕРГІЇВНА - найкращий Лікар-Інфекціоніст: високий професіоналізм, розуміння пацієнта, доброта та людяність. Це Лікар, яка віддана своїй справі на всі 200% та дуже відповідальна Людина. Від спілкування, консультацій - спокій та впевненість у тому, що наше здоров'я в надійних руках. Це Лікар, якому не тільки можна, а і хочеться довіряти!!! Дякую Вам за лікування моєї мами!!! Навіть після прийому Валентина Сергіївна напише і поцікавиться про ваше самопочуття. Рекомендую тим, хто ще не знайшов свого інфекціоніста!
Олена Кульченкова
Харків, 17.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Вдячні, що поділилися своєю думкою щодо роботи нашого лікаря. Ми раді, що звернення до нашого спеціаліста було інформативним та результативним для пацієнта. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру – один з основних принципів нашої роботи, а професіоналізм лікарів та якісні витратні матеріали є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотілося б висловити подяку чудовому лікареві, фахівцю, не побоюсь цього слова Блажко Валентині Сергіївні. Завдяки її роботі за тиждень повернувся до нормального життя. Знов дихаю на повні груди. Спасибі вам велике!!!! Ви найкращий лікар !!!!!
Ярослав
Харків, 14.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ярославе. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом лікування під наглядом нашого фахівця Блажка В.С. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку золотій людині, нашій феї – Блажко Валентині Сергіївні! Ми привезли нашу бабусю, 70 років, температура три тижні 38+, на КТ двостороння пневмонія. На той час вже було 3 важкі антибіотики, гормональна терапія і ніякого результату! Ми були в розпачі, земля йшла з-під ніг… Валентина Сергіївна за один прийом кардинально змінила схему лікування, змогла заспокоїти та дати надію на одужання! Ми слідували її призначенню, і вже на другий день було видно результат! Хочу відзначити чуйність і уважність лікаря, вона завжди була на зв'язку, цікавилася самопочуттям і контролювала лікування. Я і моя сім'я шалено вдячні Вам, дякую що Ви є, Ви для нас чарівниця! Ви лікар від Бога, одна ваша посмішка та спокій, здатні зцілювати людей не лише фізично, а й морально! З величезною повагою Маргарита Р.
Маргарита
Харків, 14.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маргарито. Дякуємо за позитивний відгук та Вашу довіру. Нам приємно, що пацієнт залишився задоволеним результатом звернення до нашого фахівця. Лікар Блажко В.С. зарекомендувала себе як уважний і кваліфікований фахівець, яка знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми надаємо нашим пацієнтам можливість отримати якісну медичну допомогу у максимально комфортних для пацієнта умовах. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дорога, Шановна, уважна, доброзичлива та дуже промениста Лікар - Блажко Валентина Сергіївна! Велике Вам спасибі за одужання моїх батьків! Грамотне та професійне лікування дало свій результат! Батьки здорові, виконуючи всі призначення! А це все завдяки тому, що Лікар відразу дає установку на одужання! Бажаємо міцного здоров'я, сил та благополуччя – найкращому інфекціоністу міста Харкова! З вдячністю та величезною Повагою, родина Шабалкіних!
Олена
Харків, 13.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за щирий відгук та Вашу об'єктивну думку. Згодні з Вами, у нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальне рішення для кожної проблеми. Також хочемо відзначити, що гарною підмогою для фахівців є потужна матеріально-технічна база нашої Мережі. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Коли заходиш до кабінету і тебе зустрічає доброзичливий, уважний і до того ж привабливий Лікар, одужання починається на підсвідомому рівні. Плюс до цього кваліфікована консультація, професійний підбір препаратів та курсу лікування, успіх у лікуванні будь-якого захворювання гарантований і тим більше Covid-19. Велике вам спасибі! Здоров'я Вам, терпіння та всіх земних благ! З повагою та вдячністю Світлана та Олександр Онищенко.
Онищенко Світлана
Харків, 13.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо, що поділилися своєю історією звернення до нашого фахівця. Нам приємно, що візити до медичного центру пройшли для Вас на позитивній ноті та під керівництвом спеціаліста Блажко В.С. Ви змогли отримати бажаний результат лікування. У розпорядженні наших фахівців знаходиться потужна матеріально-технічна база, що сприяє якісній діагностиці та лікуванню. Будемо раді допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі величезне Валентині Сергіївні! За надану допомогу та підтримку моїм родичам! Дай вам Бог величезного здоров'я!
Юлія
Харків, 13.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Згодні з Вами, у нас працюють лише кваліфіковані спеціалісти. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу сказати ВЕЛИКЕ ЛЮДСЬКЕ ДЯКУЮ доктору Блажко Валентині Сергіївні! У важкий для нас із чоловіком період хвороби Ковідом вона досконало вивчила складність перебігу захворювання та підібрала потрібний курс лікування. У період пандемії Валентина Сергіївна знаходила час контролювати наш стан у телефонному режимі, щоб допомогти нам. Дякуємо за професіоналізм, чуйність та терпіння у порятунку наших життів!!!
Альона
Харків, 13.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Альоно. Дякуємо за відгук. Раді знати, що під наглядом нашого спеціаліста Ви отримали бажаний результат лікування. Блажко Валентина Сергіївна – кваліфікований фахівець, яка комплексно підходить до діагностики та лікування пацієнта, враховуючи особливості кожного. На своєму досвіді Ви в цьому переконалися. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велику подяку висловлюємо Блажко Валентині Сергіївні. Зараз ми з чоловіком здорові, завдяки найвищому професіоналізму Лікаря з великої літери! Правильно призначене лікування, ДОБРЕ ставлення до нас, слова підтримки та впевнене: ,,Все буде добре!", дало свої результати! 💯🙏 Точна вказівка ​​Валентини Сергіївни та наше неухильне дотримання ВСІХ рекомендацій – ось запорука успішного лікування. Ми й досі перебуваємо під наглядом лікаря, прислухаємося до її порад та рекомендацій. Валентина Сергіївна дуже відповідальна людина та несе відповідальність за кожного, хто звертається до неї за допомогою. Дякую Вам величезне, Валентино Сергіївно! Низький Вам уклін!
Олена і Віктор Забара
Харків, 11.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо, що знайшли можливості поділитися своєю думкою про нашого фахівця. Комфорт та сучасний підхід до лікування – наші основні засади для надання медичної допомоги пацієнтам. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике людське спасибі хочу сказати доктору Блажко Валентині Сергіївні. Коли в нашу сім'ю увійшов ковід 19 і злягли обидва батьки відразу паніка охопила моторошна. Написала просто від жаху в інстаграм Валентині Сергіївні чесно надії що відповість було небагато вечір після робочого дня, але відповідь прийшла тут же "приїжджайте я їх прийму" (хоча її графік на тиждень вперед розписаний) поїхали, показала у батьків ураження легень і пневмонія ковідна у двох. Валентина Сергіївна тут же призначила схему лікування і допомогла з медсестрою цього ж вечора почали капати (це зараз ще одна проблема тому що капати ковідних вдома беруться небагато, але нам попалася завдяки їй чудова медсестра). Лікувалися за схемою лікаря якщо у мами все йшло на виправлення то у батька лікування було довше і важче давалися рекомендації онлайн і Слава Богу вони перемогли ковід. Я вам дуже вдячна Валентина Сергіївна за те, що ви відгукнулися того вечора 18.10.2021. Здоров'я вам вашим близьким та вашим пацієнтам. І просто спасибі за життя які рятуєте ви впачі які працюють з хворими на ковід.
Юлія
Харків, 11.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за розгорнутий позитивний відгук. Нам приємно, що фахівець Блажко В.С. спромоглася виправдати довіру пацієнтів. Комфорт та сучасний підхід до лікування – наші основні засади для надання медичної допомоги пацієнтам. Для цього створено всі умови, як на діагностичному, так і на лікувальному етапі. Ми розуміємо, наскільки важливий позитивний емоційний зв'язок між пацієнтом і лікарем, а також комфортна атмосфера в цілому. Тому у нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік