Logo
0 800 30 11 77
Рекомендую! Как хорошего специалиста 🙂.
Марина
Дніпро, 29.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Щиро дякуємо за відгук та рекомендацію. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже приємні спеціалісти на рецепсії та кваліфіковані лікарі. Обслуговування на вищому рівні.
Тетяна
Дніпро, 12.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вперше у клініці, прийомі та консультації лікаря Гапонова Ірини Василівни задоволений. Дуже уважний та добрий фахівець. Рекомендуватиму знайомим.
Максим
Дніпро, 13.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Максиме. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам було надано якісні медичні послуги. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка фаховому лікарю Гапоновій І. В. Ввічлеві адміністратори Лопатко М. Буду рекомендувати друзям вашу клініку (звертаюсь не в перший раз)
Аліна
Дніпро, 13.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Аліно. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Дотримання найвищих стандартів якості медичних послуг – наше першочергове завдання. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходив обстеження: спірометрію. Персонал вкрай ввічливий, все доступно розповіли і допомогли пройти процедуру, незважаючи на наявність у мене проблем з серцем. Маю додаткову пропозицію. Зробіть відділення малоінвазивної хірургії у м. Дніпро, це буде дуже зручно. Спасибі. З повагою, Бондар Олександр Сергійович, м.Жовті Води.
Олександр
Дніпро, 25.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олександре. Для нас дуже важливо отримувати відгуки від наших пацієнтів, адже кожен відгук допомагає покращувати і коригувати роботу медичного центру і фахівців. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був у лікаря Гапонової Ірини Василівни. 19 квітня онлайн, 1 і 11 травня очно. Лікування лікар призначила якісне, ставлення відмінне, сервіс на вищому рівні. Буду рекомендувати всім знайомим. Спасибі велике за допомогу, Ви мені дуже допомогли.
Сергій
Дніпро, 16.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Сергію. Дякуємо за позитивну зворотний зв'язок. Раді, що під наглядом нашого лікаря Гапонової І.В., Ви змогли вирішити неприємну проблему і залишилися задоволені результатом. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря-пульманолога Гапонової І. В. Дуже уважний фахівець. Відразу видно, що професіонал своєї справи. Відповіла на всі питання, дала вичерпну інформацію з усіх питань. Величезне дякую!!! Також хочу відзначити уважне та оперативне обслуговування на ресепшені. Отримала професійне обслуговування і позитивні емоції. Дякую! Всім рекомендую.
Інна
Дніпро, 21.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Інно. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці та створені комфортні умови на кожному етапі перебування в медичному центрі. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00 - 20:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.