0 800 30 11 77
Дуже хороший спеціаліст і дуже хороша людина Гафинець Владислава Іванівна. Сподобався прийом в лікаря. Рекомендую всім ОН Клінік і саме цього лікаря.
Надія
Ужгород, 02.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Дякуємо за відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Гафинець Владислави Іванівни. Раді, що Ви маєте приємні враження від звернення. Цінуємо Вашу думку та рекомендації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже гарний лікар
Оксана
Ужгород, 27.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гафинець Владислава Іванівна - справжній фахівець своєї справи. Ввічлива, професійна, коректна людина. Дякуємо Вам:)
Ольга
Ужгород, 20.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо, що публічно поділились своєю думкою, нам важливо отримувати зворотній зв'язок від пацієнтів. Здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобались лікарі Скорикова Світлана Леонідівна за чуйність та професійність, та лікар узд Гафинець Владислава Іванівна.
Ольга
Ужгород, 30.12.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Вдячні Вам за публічно висловлену думку про наших спеціалістів, нам дуже приємно. Будемо раді бачити Вас у клініці на профілактичних оглядах.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Ekaterina
Ужгород, 16.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЛІКАРЯ ГАФИНЕЦЬ ВЛАДИСЛАВА ІВАНІВНА!!!!!!!! Не компетентний лікар, описавши на УЗД селезінку, якої немає в організмі пацієнта. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЛІКАРЯ ГАФИНЕЦЬ ВЛАДИСЛАВА ІВАНІВНА!!!!! Шкода що такі лікарі існують в установах через таких неграмотних лікарів, які пишуть не вірний діагноз, беруть гроші, як нас лікують. І ось так лікують нас невідомо від чого. Головне взяли гроші за послугу НЕ ВІРНУ !!!! НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЛІКАРЯ ГАФИНЕЦЬ ВЛАДИСЛАВА ІВАНІВНА!!!!
Олена
Ужгород, 16.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що за результатами розгляду звернення пацієнт отримав зворотній зв'язок в клініці особисто та ситуацію вичерпано. На все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила УЗД у лікаря Гафинець Владислави Іванівни. Дякую за обстеження. Приємна лікарка, турботлива. Дуже професійний і кваліфікований лікар. Дякую.
Юлія
Ужгород, 18.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Вдячні Вам за висловлену думку про діагностичне обстеження у лікаря Владислави Іванівни. Ми радіємо, що Вам сподобалось обслуговування у клініці. Зичимо здоров'я та готові допомогти у разі необхідності.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я був у нього кілька днів тому, рекомендую
ELN
Ужгород, 16.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо Вам за позитивний відгук про відвідування нашої клініки та рекомендації. Завжди готові допомогти у разі потреби, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Задоволена оглядом лікаря Ківер Лідії . Завжди приємна, точна з анамнезом. Проходимо УЗД в подальшому тільки в неі
Ліонелла
Ужгород, 18.07.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Ліонелла. Дякуємо за вибір нашої клініки та висловлену думку. Радіємо, що Ви задоволені візитами до лікаря. Гарного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий вечір. Дуже не задоволений роботою і компетенцією лікаря УЗД у вашому центрі. Робив узд 12 березня на органи калитки і діагноз не співпадав з описом лікаря. Лікар Гафинець пише, що в мене патологія зліва у висновку, а сама в описові частині пише що утворення справа-це по перше, по друге лікар по опису пише, що в мене кіста, а у висновку пише,що це пухлина, по третє-пише, що розміри додатка як справа так і зліва нормальні, а у висновку пише що в мене запальний процес!!! Ви приватна клініка і на мою думку в приватній клініці мають робити професіонали, а не скажу так дилитанти. Якщо лікар з досвідом 2 роки такі помилки робить, то йому треба ще вчитися-вчитися і ще раз вчитися. Я дуже розчарований у обстеженні. Хай керівник закладу вживе міри, або знайдіть нормального компетентного лікаря щоб надавати якісні діагностичні послуги,якщо це приватна медицина. Бо я після лікаря був ще у двох лікарів і такий як мені поставила діагноз ваша лікарка ніхто не підтвердив. Керівництво хай розбереться, тому що це неприпустимо. Не Рекомендую!!!!!
Іштван
Ужгород, 14.06.2022
Оцінка:
Була на прийомі в лікаря Ківер Л.Д. Чудовий лікар, чудова людина, яка дуже чітко та зрозуміло пояснила мені картину УЗД, терпляче ставилась до моїх питань, вміла правильно заспокоїти, за що їй безмежно вдячна. Найкращі рекомендації!
Леся
Ужгород, 02.04.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Лесю. Нам приємно, що Ви задоволені візитом до нашої клініки та отримали бажаний результат. Дякуємо, що змогли поділитись своїм враженням та завжди готові допомогти в разі потреби. Здоров'я Вам та всім людям.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудовий лікар. Він не тільки прекрасно знає свою роботу, але і вміє підтримати морально. Все детально розказав, показав та пояснив. Заспокоїв та зумів налаштувати на позитив, що не менш важливо. Як лікар і як людина він просто диво) Дякую, буду звертатись ще) успіхів!
Леся
Ужгород, 06.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Леся. Вдячні Вам за відгук. Дуже раді, що Ви обрали саме наш медичний центр та залишилися задоволені роботою лікаря. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Ужгород, вул. Пестеля, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00; Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.