Logo
0 800 30 11 77
Відвідала лікаря-ендокрінолога Островську Т.І. Задоволена вичерпною консультацією і корисними порадами. Вдячна за уважність! Лікар УЗД - Гондорчин М.В. Вичерпна консультація і чудове ставлення до пацієнта. Вдячна за кваліфікований персонал, уважність і організацію медичного обстеження.
Олена
Ужгород, 05.04.2024
Оцінка:
Дуже дякую лікарю, Гафинець Владиславі Іванівні, за дитальне та четке роз'яснення узд, за рекомендації, за добре відношення та правильну постанову діагнозу. Вже не перший раз допомагає в лікуванні, лікар з великої літери , найкраща!!!
Світлана Голікова
Ужгород, 15.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Гафинець Владислави Іванівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Ківер Лідія Володимирівна. Дуже задоволена залишилася прийомом узиста. Спокійна, приємна. Усе пояснила і дала пораду. Я залишилася задоволена і вдячна.
Любов
Ужгород, 17.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любове. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Ківер Лідії Володимирівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна за уважний огляд зі сторони лікаря Гафинець В.І. Доскональне пояснення стану здоровʼя, дані рекомендації. Спокійне відношення.
Вікторія
Ужгород, 17.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Гафинець Владислави Іванівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хороший лікар Владислава Іванівна
Олена
Ужгород, 08.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Вам сподобався наш лікар Гафинець Владислава Іванівна. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гафинець Владислава Іванівна. Дуже приємна лікарка, все уважно подивилася, дала поради, як діяти далі, заспокоїла і підтримала. Спасибі ОНклінік за таких фахівців.
Карина
Ужгород, 16.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Карино. Щиро вдячні за позитивний відгук. Раді, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Гафинець Владислави Іванівни. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все було чудово. Чисто. Команда дуже привітна.
Валерія
Ужгород, 08.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я дуже вдячна медперсоналу і лікарю за допомогу.
Марина
Ужгород, 07.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за відгук. Завжди раді вітати Вас у клініці та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Особистий кабінет працює некоректно!!!! При правильному введенні логіна і пароля програма вказала, що неправильний пароль. Змінила пароль, але для отримання результатів програма вимагає копію паспорта, яку ВЖЕ один раз відсилала. Особистий кабінет зареєстрований на словацький номер телефону, тому що я постійно перебуваю в Словаччині. Чи можна якось вирішити це питання й отримати результати останнього УЗД? Дякую.
Анна
Ужгород, 06.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Наш пріоритет — це комфорт пацієнтів на усіх етапах надання медичних послуг. Зазначаємо, що ми турбуємося про наших пацієнтів та забезпечуємо конфіденційність медичної інформації. Детальну інформацію стосовно звернення Ви отримали у телефонному режимі. Раді, що ситуацію вичерпано. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Гафинець Владислава Іванівна чудовий спеціаліст та майстер своєї справи. Уважна, привітна. Все чітко розказала та показала на моніторі. Дала рекомендації та поради в подальших кроках. З нею не почуваєш себе як на прийомі у лікаря ,а навпаки як з давньою знайомою. Вона створюю дуже теплу та привітну атмосферу. Обовʼязково звернусь до неї ще раз.
Надія
Ужгород, 31.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з лікарем та маєте приємні враження від звернення до Гафинець Владислави Іванівни. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я дуже задоволена прийомом лікаря Гафинець Владислави Іванівни
Інна
Ужгород, 18.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Гафинець Владислави Іванівни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар УЗД Гафінец Владислава Іванівна дуже компетентна та досвідчена. Також вона дуже добре все пояснила і відповіла на всі мої питання. Рік до того я також робила УЗД всіх органів, але у іншого лікаря, який не звернув мою увагу на проблеми, хоча вони були наявні. Я дуже вдячна Владиславі Іванівні!
Інна
Ужгород, 09.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Гафинець Владислави Іванівни. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму фахівця. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Ужгород, вул. Д. Богуславського 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.