Проходив лікування по передчасній еякуляції у лікаря Куркутов Олександра Антоновича. Результатом задоволений. Рекомендую даного спеціаліста
Василь
Ужгород, 06.05.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за відгук та Ваші рекомендації потенціальним пацієнтам. Для кожного лікаря найголовнішим є задоволений та вилікуваний пацієнт. Здоров'я Вам та всім людям.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже професійна робота
Алла
Ужгород, 26.03.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Алло. Дякуємо за оцінку роботи наших спеціалістів. Бажаємо миру, добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Як на мене, то це найкраща клініка в Ужгороді! Лікарі справжні професіонали своєї справи) лікуюсь в уролога та гінеколога і знаю точно на що витрачаю кошти, персонал привітний та ввічливий, гарно ставляться до кожного клієнта. Була не в одному приватному медичному центрі, але саме тут відчувається професійний підхід, можна ще багато чого написати, але не варто. Приходьте і не пошкодуєте!!! ОН Клінік залишила приємні враження в моєму ❤️❤️❤️
Ольга
Ужгород, 16.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за такий приємний відгук. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені рівнем обслуговування та професійною компетентністю лікарів. Раді, що Вам було комфортно в стінах нашого медичного центру, а спілкування з лікарями було максимально інформативним. Завжди готові надати якісну медичну допомогу. Бажаємо міцного здоров'я та відмінного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Моніка
Ужгород, 01.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до лікаря уролога Куркутова Олександра Антоновича. Поставили мені діагноз і порекомендували зробити корекцію вуздечки члена, процедура швидка і безболісна. Лікар пояснив та допоміг пройти відновлення після процедури. Візитом в клініку залишився задоволений.
Павло
Ужгород, 31.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Павле. Дякуємо за Вашу об'єктивну думку. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені зверненням до медцентру. У нас працюють кваліфіковані лікарі, у розпорядженні яких сучасне медичне обладнання. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила лікування у лікаря уролога Куркутова О.А. Швидко і правильно встановив діагноз, назначив правильне лікування.
Тетяна
Ужгород, 26.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Згодні з Вами, наші лікарі комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу. Завжди готові допомогти, бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Славік
Ужгород, 12.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго вечора. Дуже вдячна лікарю Худинець М.М. за хороше лікування та доброзичливе відношення. Лікар кваліфікований та компетентний у своїй справі. Завжди доступно проконсультує і підбере найкраще лікування. Дуже задоволена його роботою та щиро вдячна!
Сабріна
Ужгород, 02.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сабріно. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що наш лікар Худинець М.М. зміг допомогти Вам позбутися неприємного захворювання та рекомендуємо не забувати про необхідність регулярних оглядів. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до клініки з болями в нирках. Ще в телефонному режимі мені відразу порадили, до якого саме лікаря мені потрібно, і на наступний день я вже була на прийомі. Дуже швидко зробили УЗД, здала необхідні аналізи, і була на прийомі в уролога та гінеколога. Відразу урологом було призначено лікування. Через тиждень ще раз здала аналізи і УЗД, наразі моя проблема вирішена. Дуже вдячна персоналу клініки та лікарям за якісне обслуговування та лікування!
Марина
Ужгород, 28.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Вдячні Вам за позитивний відгук. Ми раді, що у Вас залишилися лише приємні враження після відвідування нашого медичного центру. Згодні з Вами, в медичних центрах нашої Мережі працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які використовують у своїй роботі інноваційне обладнання. Нам приємно, в стінах нашого медичного центру Ви знайшли спеціалістів, яким змогли довірити своє здоров'я. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся з утворенням на статевих органах. Дізнався про клініку з інтернету. Звернувся до уролога Олександра Антоновича, який поставив діагноз: атерома калитки. Було призначено хірургічне лікування, післяопераційний період пройшов комфортно під наглядом лікаря. Лікуванням задоволений.
Олександр
Ужгород, 23.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Вдячні, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення до нашого медичного центру. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря Вам вдалося вирішити делікатну проблему. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зверталася до спеціалістів уролога Куркутов О. А. та гінеколога Гарчар М. П. Чудові спеціалісти, хороший підхід до пацієнтів, дуже уважні та справжні професіонали своєї справи. Рекомендую ОН Клінік для консультацій та лікування у конкретних спеціалістів. Дуже вдячна лікарям за їхню роботу.
Вероніка
Ужгород, 12.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вероніко. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого медцентру. Спеціалісти «Он Клінік» підбирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до лікарі-уролога з проблемою короткої уздечки, яка хвилювала багато років. Під час консультації в Олександра Антоновича дізнався детальніше про свою проблему і способи її вирішення. Консультація та прийоми проходили вчасно, без затримок та максимально якісно. Дуже задоволений лікуванням та результатом. В клініці працюють дуже компетентні та професійні люди.
Олександр
Ужгород, 30.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо Вам за позитивний зворотний зв'язок. В "ОН Клінік Ужгород" працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які комплексно підходять до діагностики та лікування, а також використовують у своїй роботі передове медичне обладнання. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік